اپل ۲۴ فوریه دومین فروشگاه جدید خود در کره جنوبی رونمایی می کند

اپل ۲۴ فوریه دومین فروشگاه جدید خود در کره جنوبی رونمایی می کند

اپل در بیست و چهارم فوریه در مراسم خبری فروشگاه دوم خود در کره جنوبی را رونمایی خواهد نمود. این اقدام در ادامه تقویت فروش آیفون در کشوری است که سامسونگ در آن قرار دارد.

فروشگاه در منطقه Yeouido شهر سئول می باشد که واقع در جزیره ای است که بر روی رودخانه هان واقع شده است و گفته می شود که مرکز تجاری آن منطقه محسوب می شود. فروشگاه اپل Yeouido دومین فروشگاه اپل استور در کره جنوبی می باشد که در پی بازگشایی اولین فروشگاه اپل استور به نام اپل Apple Garosugil باز خواهد شد. این فروشگاه که در منطقه گانگنام سئول واقع شده در ۲۰۱۸ شروع به کار کرد.  این فروشگاه جدید در مرکز تجاری IFC Mall Seou سئول واقع است که شامل فروشگاه های بزرگ لاکچری و همینطور شامل استودیوهای سینمایی چهار بعدی می باشد.

در حالی که این مرکز تجاری قبلاً طبقه زیرزمین خود را کامل پر کرده است به نظر می‌رسد که فروشگاه اپل در طبقه اول بازگشایی خواهد شد.  اگرچه اپل هنوز تاریخ باز شدن را هنوز رسما اعلام نکرده است اما با توجه به اینکه در صفحه وب سایت اپل در تاریخ ۲۴ فوریه به عنوان یک رویداد جدید مشخص شده است، به نظر می‌رسد که این رویداد مربوط به باز شدن این فروشگاه جدید باشد. فروشگاه اپل گانگنام  درست چند روز پس از برگزاری رویداد خبری اپل کار خود را آغاز کرد

در نوامبر ۲۰۲۰ اپل افتتاح فروشگاه جدید  Yeouido با ارایه لوگو های سفارشی اپل و همینطور پس زمینه های قابل دانلود در صفحه وب سایت خود تبلیغ نمود و همینطور پیامی در روی صفحه وب سایت وجود داشت که می گفت به زودی شما را خواهیم دید.

اپل بر اساس گزارشات قصد دارد که به سرعت کار خود را در کره جنوبی گسترش دهد،  به طوری که مطابق با گزارش‌های موجود این شرکت تا چند وقت دیگر فروشگاه سوم خود را در منطقه توریستی Myeongdong سئول باز خواهد نمود. و همینطور فروشگاه چهارمین این شرکت در شهر بوسان که دومین شهر مشهور این کشور می باشد افتتاح افتتاح خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *