اپل ۱۴ سپتامبر را برای رونمایی آیفون ۱۳ به طور رسمی اعلام نمود

اپل ۱۴ سپتامبر را برای رونمایی آیفون ۱۳ به طور رسمی اعلام نمود

اپل امروز اعلام نمود که در روز سه شنبه در ۱۴ سپتامبر مراسم ویژه‌ای را  تشکیل خواهد داد. این مراسم در سالن استیو جابز در کمپ اپل پارک در کوپرتینو کالیفرنیا برگزار خواهد شد. درست مانند مراسم های قبلی WWDC به دلیل شرایط خاص این مراسم نیز به صورت دیجیتال و بدون حضور افراد و محافل خبری صورت خواهد گرفت.

به احتمال زیاد اپل بخش های این مراسم را از پیش ضبط نموده و برای هر محصول آنها را به طور جداگانه اعلام خواهد کرد. در سال گذشته در ماه سپتامبر سال گذشته این مراسم بیشتر بر روی اپل واچ متمرکز بود، زیرا که رونمایی آیفون ها به دلایل مختلف به تاخیر افتاد. اما امسال ظاهراً رونمایی آیفون ها همیشه در انجام می شود. ما انتظار داریم که مدل های آیفون ۱۳ به همراه مدل های جدید اپل واچ سری ۷ و احتمالاً ایرپاد های نسل سوم در این مراسم معرفی شوند.

از طرف دیگر مدل ‌های مک‌ بوک پروی جدید و همینطور آیپد های نسل بعدی نیز در صف محصولاتی هستند که انتظار رونمایی آنها می‌رود. اما از آنجایی که انتظار می رود اپل در ماه پاییز چند رویداد را به صورت جداگانه انجام دهد، همه این محصولات را در ماه سپتامبر رونمایی نخواهد کرد. مدل های آیفون ۱۳ بر اساس گزارشات از لحاظ ظاهری با کمی تغییرات در طراحی  به مدل های آیفون ۱۲ شبیه خواهند بود. انتظار می رود که اپل آیفون ۱۳ مینی ۵.۴ اینچی، آیفون ۱۳  ۶.۱ اینچی،  آیفون ۱۳ پرو ۶.۹ ایچی و آیفون ۱۱ پرو مکس ۶.۷ اینچی را در این مراسم معرفی کند.

شکل کلی طراحی در مدل های جدید بدون تغییر خواهد بود، فقط انتظار می رود که اندازه بخش ناچ کوچک تر شود. انتظار می‌رود که در بخش دوربین بهبود رسانی هایی حاصل شود زیرا که آیفون های ۱۳ دارای حسگرهای نوری لرزشگیر می شوند و همینطور برای مدل های پرو لنزهای اولترا واید با قابلیت بهتر مورد انتظار می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.