اپل کمک های مالی برای سیل زدگان در سراسر اروپا آلمان بلژیک و هلند اعطا نماید

اپل کمک های مالی برای سیل زدگان در سراسر اروپا آلمان بلژیک و هلند اعطا نماید

مدیرعامل اپل اعلام نمود که اپل قصد دارد که به سازمان های خیریه در اروپای غربی برای حمایت از سیل زدگان در این مناطق کمک های مالی اهدا کند. بنا به گزارش ها بیش از ۱۲۵ نفر تا به حال در این سیل بی‌سابقه در آلمان و همینطور در بلژیک و هلند جان خود را از دست داده‌اند و با بالا آمدن سطح جاده‌ها و پل‌ها و بسیاری از ساختمان‌ها به زیر آب فرو رفته است و همینطور ۱۳۰۰ نفر هم تاکنون گم شده‌اند.  روستاهای متعدد کوچکی نیز در اثر این سیل به زیر آب فرو رفته و اثری از آنها با باقی نمانده است.

در سیل اخیر در اروپا آلمان و بلژیک کشورهایی بودند که بیشترین خسارت را متحمل شدند و در حال حاضر هنوز جستجو برای یافتن گم شدگان در این سیل ادامه دارد. اپل اغلب اوقات در چنین رویدادها و بلایای طبیعی چندین بار به شرکت های خیریه کمک های مالی اهدا نموده است و برای آخرین بار اخیراً این شرکت نیز در جهت حمایت از آسیب ‌دیدگان آتش سوزی های طبیعی در کالیفرنیا کمک‌های مالی اهدا کرده بود.

این شرکت همچنین در پی سرمای بی سابقه در تگزاس در ماه فوریه نیز کمک های مالی زیادی را به آن مناطق ارسال کرده بود. در سال ۲۰۱۸ این شرکت مقدار یک میلیون دلار به قربانیان سیل کرالا در هندوستان در پی سونامی در اندونزی افتاده بود کمک نمود.

از جمله دیگر کمک ‌های خیر خواهانه اپل می‌توان به کمک های مالی و همینطور تجهیزاتی اپل به پروژه‌هایی که در ارتباط با پژوهش های مرتبط با کووید ۱۹ بود اشاره کرد. همینطور تجهیزات مورد نیاز برای ساخت واکسن نیز از جمله دیگر کمک‌ هایی بود که این شرکت تهیه نمود و آنرا به مراکز تحقیقاتی که در این زمینه فعال هستند ارائه داد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.