اپل کار Apple Car  ممکن است در سپتامبر ۲۰۲۱ معرفی و رونمایی شود

اپل کار Apple Car  ممکن است در سپتامبر ۲۰۲۱ معرفی و رونمایی شود

اتومبیل ساخت اپل یا “اپل کار” Apple Car که مدت زیادی است شایعات آن در سطح وب منتشر می شود بنا به برخی گزارشات ممکن است زودتر از موعد مقرر آماده معرفی و رونمایی شود. بر این اساس گزارش شده است که اپل قصد دارد که وسیله نقلیه ساخت خود را تا سپتامبر ۲۰۲۱ به بازار معرفی نمایند.

اپل کار پروژه ای است که گمان می‌رود اپل برای سالهاست بر روی آن کار کرده و سند های ثبت اختراع زیادی به طور مجزا و در زمان‌های مختلف به صورت شایعات مکرر برای آن منتشر شده و  توسط تحلیل گران معتبر در سطح وب در مورد آن صحبت شده است.

اگرچه تاکنون تصور بر این بوده  که این وسیله نقلیه ساخت اپل ممکن است سال ها از مرحله معرفی به بازار دور باشد، اما گزارش جدیدی ادعا می‌کند که در سال آینده اپل وسیله نقلیه ای که خود آنرا ساخته است را در معرض عموم قرار دارد.

یکی از تامین کننده های اپل در تایوان گزارش می دهد که اپل قصد دارد در سپتامبر ۲۰۲۱ محصول را آماده معرفی بازار کند و این یعنی دو سال قبل از موعدی که بر اساس برنامه‌ریزی ها و شایعات تصور آن می رفت.  بر اساس برخی گزارش ها اپل انتقال قطعات مورد نیاز به کارخانجات تامین کننده ساخت اپل کار را افزایش داده است که این شامل کارخانه های تایوانی نظیر Heda ، Heqin، Tomita و  BizLink-KY است.

گزارش حاصل از منبع خبری Economic Daily News اولین گزارشی بود که به وسیله مکرومرز مورد بررسی قرار گرفت و صحت آن تایید شد. این گزارش ادعا می‌کند که کارخانجات دیگر تامین کننده قطعات اپل کار نیز تولید خود را با شدت بیشتری آغاز نموده اند و از این قرار است که پیش‌بینی می‌شود این محصول به زودی آماده شود.

این در حالی است که منبع خبری Economic Daily News سابقه خوبی در ارتباط با پیش بینی پروژه های در دست اقدام محصولات آینده اپل داشته و ارتباط خوبی با کارخانجات تامین کننده اپل دارد اما این منبع خبری در ارتباط با پیش بینی تاریخ رونمایی و آماده شدن محصولات تا کنون سابقه خوبی نداشته است و به همین دلیل است که در ارتباط با زمان دقیق رونمایی اپل کار نمی‌توان به طور کامل به این خبر تکیه کرد.

این در حالی است که اخیرا گزارش هایی مبنی بر تصمیم اپل برای ساخت مودم های ساخت خود منتشر شد که نشان دهنده قصد این شرکت برای بی نیاز شدن از دیگر تولید کننگان ساخت قطعات تا چند سال آینده می باشد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.