اپل کارت تا پایان ۲۰۲۰ توانست ۶.۴ میلیون کاربر را به خود جلب کند

اپل کارت تا پایان ۲۰۲۰ توانست ۶.۴ میلیون کاربر را به خود جلب کند

میزان سازگاری و استفاده از اپل کارت در میان کاربران در حال رشد می باشد به طوری که بر اساس داده‌های حاصله به طور تخمینی ۶.۴ میلیون دارنده کارت در آمریکا وجود دارد که بیشتر آنها خانم ها می باشند.

در طی ۲۰۲۰ بر اساس تحقیق و پژوهش حاصل از شرکت Cornerstone Advisors میزان کاربران و استفاده کنندگان از اپل کارت دو برابر افزایش یافته است. لازم به ذکر است که اپل برای اولین بار کارت اعتباری خود را در آگوست ۲۰۱۹ به بازار ارائه نمود.

در سال ۲۰۲۰ اپل در میان خانم ها استفاده کنندگان زیادی را پیدا نمود به طوری که در انتهای آن سال تقریباً ۲۵ درصد دارندگان کارت خانم‌ها بودند و تا ماه دسامبر این رقم ۲۴ درصد رشد را تجربه کرده است. بر اساس داده‌های موجود ۸۰% مشتریان اپل کارت که به تازگی عضو شده‌اند در سال ۲۰۲۰ به خانم‌ها تعلق دارد.

این داده ها همچنین نشان می دهند که مشتریان در گروه سنی ۲۰ تا ۳۰ سال ۷۰ درصد کاربران اپل کارت را تشکیل می دهند. به هر حال در ماه مارس نیز اپل قابلیت جدید را به اپل کارت اضافه نمود که بر اساس آن چندین کاربر می‌توانند از یک اکانت اپل کارت استفاده کنند. که از این لحاظ کلیه فرزندان و خویشاوندان مربوط به خانواده قادر خواهند بود تنها با یک کارت از خدمات اپل کار از طریق آیفون خود استفاده کنند.

این نوع توانایی و قابلیت که اپل کارت فامیلی نام دارد انتظار می‌رود که بتواند علاقه‌مندان زیادی را با شدت بیشتری به سمت استفاده از خدمات اپل کارت جلب کند. اپل چند سالی است که در ابتدا خودش را با ارائه سرویس اپل پی و همین طور بعد از آن با ایجاد سرویس جدیدی به نام اپل کارت سعی کرده است که کلیه خدمات پرداخت های اینترنتی را نیز به طور مستقل از سایر شرکت‌های واسطه انجام دهد چرا که این عمل تا حد زیادی می‌تواند از لحاظ مالی برای این شرکت صرفه جویی قابل توجهی به همراه داشته باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *