اپل کارت از قابلیت پیشرفته امنیتی ضد سرقت در ios15 برخوردار شد

اپل کارت از قابلیت پیشرفته امنیتی ضد سرقت در ios15 برخوردار شد

با بروزرسانی ios15 دارندگان اپل می توانند از مزیت ویژگی پیشرفته حفاظتی ضد سرقت که برای مخفی نگه داشتن اطلاعات اپل کارت به کار می رود برخوردار شوند. این ویژگی باعث می شود کد سه رقمی امنیتی در روی کارت در زمان های مشخصی به صورت خودکار تعویض شود. در حالتی که این ویژگی فعال شود، قابلیت پیشرفته ضد سرقت باعث می شود که کد امنیتی سه رقمی که برای خرید های آنلاین مورد استفاده قرار گیرد در زمان های مشخصی به صورت خودکار تغییر کند.

این باعث می شود که اطلاعات کارت از دسترس و سرقت هکر ها و افراد مختلف به دور بماند اپل می گوید این ویژگی بر روی پرداخت های قسطی و حق ثبت نام‌ها تاثیری ندارد.کاربران می‌توانند تحت سه مرحله زیر این ویژگی را فعال کنند:

  • اپلیکیشن والت را باز نموده و بر روی اپل کارت ضربه بزنید
  • سپس بر روی آیکون شماره کارت ضربه بزنید و با استفاده از اطلاعات فیس آیدی تاچ آیدی و یا پسکد مراحل تایید را به پایان برسانید
  • سپس به پایین اسکرول کنید تا گزینه Advanced Fraud Protection۱۱ را مشاهده کنید و سپس آن را فعال کنید

ویژگی حفاظتی ضد سرقت همین طور می تواند بر روی آیفون با روند مشابهی فعال شده اما شما باید به قسمت تنظیمات رفته و از آنجا در بخش اپل پی ویژگی را فعال کنید. آنهایی که این ویژگی را فعال می کنند باید مطمئن شوند که کد امنیتی شان را برای هر خرید آنلاین قبل از آن به دست آورده تا مطمئن شوند آخرین نسخه کد امنیتی خود را وارد می کنند که در نهایت قادر خواهد بود خرید آنلاین آنها بدون هیچ گونه مشکلی انجام شود.

به روز رسانی امروز iOS 15  برای کاربران پیداکردن‌ شماره اپل کار را راحت تر نموده است و کاربران با باز کردن اپلیکیشن و ضربه زدن بر روی آیکون کارت می‌توانند آن را ببینند. علاوه بر آن یک بخش مربوط به پرداخت اپل نیز با طراحی جدید به روز رسانی شده است که به کاربر اجازه می دهد تا بتوانند کارت های بیشتری را اضافه نموده و کدهای کوپن را اعمال کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.