اپل چهلمین سال فعالیت خود در فرانسه را همراه با معرفی اپل ویدیو موزیک استودیو در پاریس اعلام نمود

اپل چهلمین سال فعالیت خود در فرانسه را همراه با معرفی اپل ویدیو موزیک استودیو در پاریس اعلام نمود

اپل امروز چهلمین سال فعالیت خود را در فرانسه همراه معرفی یک سیستم جدید سرویس خدماتی جدید اپل موزیک استودیو در پاریس اعلام نمود. اپل در سایت خبری خود ۴۰ سوال موفقیت ها و دستاوردهای خود را در فرانسه در کنار همکاری با آرتیست ها طراحان و به خصوص توسعه دهندگان این کشور جشن گرفت.

در این مورد اپل در سال ۱۹۸۱ بود که تجارت خود را در فرانسه با یک تیم  فروشنده بسیار کوچک آغاز نمود و حالا اپل استور های موجود در فرانسه بیش از ۲۷۰۰ کارمند را در خود دارد و تا به حال ۲۰ فروشگاه اپل استور در این کشور بازگشایی شده و تقریباً ۵۰۰ تأمین کننده اپل در بخش‌های مختلف  در کشور فرانسه وجود دارد. این شرکت اضافه نمود که سیستم عامل iOS حالا تقریباً ۲۵۰ هزار شغل را در فرانسه حمایت می‌کند. اپل در سال ۲۰۱۹ شراکت خود را با کمپانی Simplon آغاز نمود که در نتیجه آن یک برنامه آموزشی مربوط به اپل در فرانسه شکل گرفت.

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به جویندگان کار کمک می کند تا مهارت های تکنولوژی را بیاموزند و همینطور در زمینه توسعه اپلیکیشن ها مهارت های خود را افزایش دهند. این برنامه در ابتدا در شهر Montreuil راه اندازی شد و حالا این در شهر های دیگری نطیر لیل، لیون و مارسی نیز توسعه یافته است.  در اوایل امسال اپل اعلام نمود که این برنامه تا سال ۲۰۲۳ توسعه خواهد یافت و یک سایت جدید را در تولوز فرانسه نیز بازگشایی خواهد نمود.

سرویس جدید اپل موزیک استودیو در پاریس را می توان در نوع خود در قاره اروپا منحصر به فرد دانست که در شهر Champs-Élysées راه اندازی شده است. این سرویس خدماتی به ارائه تولید محتوای محلی اوریجینال مانند تولید اپل موزیک برای اپل موزیک مانند سایر استودیوها در لس‌آنجلس، نیویورک نشوویل و یا بلندن می پردازد. اپل موزیک استودیو در پاریس قرار است که میزبان هنرمندان مشهور فرانسه و مجری مشهور این کشور باشد برنامه ریزی شده که یک شوی تلویزیونی بسیار طولانی را که شامل مصاحبه های گوناگون می باشد را برای این برنامه تدارک ببینند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.