اپل چهارمین نسخه بتا از سیستم‌عامل watchOS 8.3 را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل چهارمین نسخه بتا از سیستم‌عامل watchOS 8.3 را برای توسعه دهندگان منتشر ساخت

اپل امروز چهارمین نسخه بتا از سیستم‌عامل watchOS 8.3 را برای مقاصد تست همراه با برخی از تغییرات و رفع برخی باگ ها برای توسعه دهندگان منتشر ساخت. این نسخه بتا دو هفته بعد از انتشار نسخه سوم بتای این سیستم عامل می آید. برای نصب دانلود سیستم عامل watchOS 8.3 توسعه‌ دهندگان باید در ابتدا پروفایل پیکربندی حرفه ای ویژه توسعه‌دهندگان را  از مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود نموده و بعد از آن که این نسخه نرم‌افزاری را نصب نمودند سیستم عامل watchOS 8.3 می‌تواند از طریق اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون دانلود و نصب شود.

برای منظور آنها باید به بخش تنظیمات آیفون خود بروند و در آنجا در قسمت بروزرسانی نرم افزاری این نسخه جدید را بر روی وسیله های خود نصب کند. در این مورد لازم به ذکر است برای آنکه در هنگام نصب دچار کمبود شارژ نشوند توسعه اپل آن است که اپل واچ حتما باید ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و باید بر روی شارژر قرار داشته و نیاز دارد که در محدوده و مجاورت با وسیله آیفون قرار داشته باشد تا بهترین نتیجه حاصل شود تا هرگونه احتمال قطع اتصال در هنگام این بروزرسانی برطرف شود.  زیرا اگر در هنگام این بروز رسانی سیستم دچار قطعی و یا عدم ایا شارژ باتری تمام شود میتواند کل وسیله را و محتویات آن را دچار مشکل کند.

در این مورد لازم به ذکر است که در این نسخه چهارم بتا چه ویژگی جدید چندانی به این سیستم‌ عامل اضافه نشده و هنوز اپل یادداشتی را به همراه این نسخه منتشر نکرده است. احتمالاً بعد از آن که نسخه اصلی این سیستم عامل برای عموم در دسترس قرار گرفت لیست کاملی از تغییراتی که در این نسخه بتا انجام شده است در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

به نظر می رسد که در این نسخه جدید اپل برخی از باگ های نرم افزاری که سبب مشکلاتی در شارژ وسیله اپل واچ شده بود را نیز حذف کرده است. لازم به ذکر است که این نسخه فقط برای افراد توسعه دهنده و متخصص برای مقاصد تست منتشر شده است و نصب و دانلود آن به وسیله افراد عادی به هیچ وجه توصیه نمی شود. معمولاً بعد از یک یا دو هفته نسخه عمومی این سیستم عامل جدید منتشر خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.