اپل پیش سفارش های آیفون اس ای ۳ و آیپد ایرپاد های جدید را آغاز نمود

اپل پیش سفارش های آیفون اس ای ۳ و آیپد ایرپاد های جدید را آغاز نمود

اپل در مراسم  Peek Performance  آیفون های اس ای نسل جدید و همینطور آیپد ایر های نسل بعدی را معرفی کرد. هر دو این وسایل از امروز برای پیش سفارش در دسترس مشتریان قرار دارند و در کنار آن گزینه های جدید رنگ سبز و سبز آلپی برای مدل های آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو نیز قابل سفارش می باشد.

قیمت آیفون اس ای جدید که جایگزین مدل نسل دوم می شود از ۴۲۹ دلار شروع شده که نسبت به مدل سال ۲۰۲۰ که در هنگام سفارش ۳۹۹ دلار بود افزایش قیمت را نشان می دهد. این مدل جدید از چیپ های بیونیک A15 مشابه با آنچه که در مدل های آیفون ۱۳ به کار رفته است بهره مند می باشد. همین طور دارای قابلیت ارتباطی ۵ جی و گزینه حافظه داخلی تا ۲۵۶ گیگابایت می باشد. در مقایسه با مدل قبلی، مدل های جدید همین‌طور از سیستم دوربین واید ۱۲ مگاپیکسلی بهره مند می باشند که قابلیت های جدیدی را شامل می‌شود که از آن جمله می‌توان خصوصیت های دیپفیوژن، استایل های فتوگرافیک، مود جدید پورتره، و قابلیت پیشرفته اسمارت HDR4 را نام برد.

قیمت آیپد ایر جدید  که جایگزین نسخه نسل ۴ شده است از ۵۹۹ دلار شروع می شود. این مدل دارای چیپ قدرتمند M1 می باشد که قبل از آن فقط در مدل‌های آیپد پرو و به کار رفته است. علاوه بر این این مدل جدید دارای حافظه داخلی حداکثر تا ۲۵۶ گیگابایت باشد آیپد ایر جدید به مانند آیپد پرو قادر به سازگاری با اپل پنسیل نسل دوم با قیمت ۱۲۹ دلار می باشد و همینطور می تواند به مجیک کیبورد ۲۹۹ دلاری متصل شود.

این مدل جدید در رنگ های مختلفی ارائه شده است. دوربین جلویی آن از نوع اولترا واید بوده و می تواند قابلیت پیشرفته سنتر استیج را برای تجربه بهتر در هنگام ویدیو کنفرانس حمایت کند. این مدل همچنین دارای یک پورت USB-C می باشد که تا دو برابر  قدرت ترانسفر سریعتر  نسبت به نسل قبلی را دارد و از قابلیت حمایت ۵ جی نیز برخوردار است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.