اپل پک باتری ماگسیف برای آیفون را معرفی نمود

اپل پک باتری ماگسیف برای آیفون را معرفی نمود

اپل امروز پک باتری ماگسیف جدید خود را با قیمت ۹۹ دلار برای مدل های آیفون آیفون ۱۲ رونمایی نمود. این وسیله به طور خودکار می تواند آیفون را شارژ کند. در پی شایعات قبلی که اپل در حال توسعه و ساخت یک جفت پک باتری ماگسیف برای آیفون می باشد این شرکت بالاخره این محصول را در اپل استور برای فروش در دسترس  قرار داد.

در شرح آمده در سایت اپل استور این طور نوشته شده است که محصول اخیر از طراحی جمع و جور و کارآمدی بهره می برد که بتواند به عنوان یک پک شارژ کننده قابل حمل آیفون عمل نماید. سری های مگنت که در این وسیله به طور خاصی ترتیب بندی و قرار گرفته‌اند به صورتی هستند که به مدل های  آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو به صورت آهنربایی متصل می شوند و می توانندباعث شارژ وایرلس آیفون شوند.

نکته جالب در ارتباط با این محصول آن است که به طور خودکار آیفون را شارژ می‌کند. بنابراین احتیاج به خاموش و روشن کردن آن نیست و همانطور که اپل توضیح می دهد مگنت های موجود در این مسیله هیچ گونه تداخلی با کارت‌های اعتباری کاربر و یا دیگر کارت های شناسایی نخواهد داشت.

پک باتری ماگسیف دارای ظرفیت ۱۴۶۰ میلی‌آمپر ساعت بوده و می تواند با توانهای ۱۵ واتی و ۲۰ واتی بر اساس نوع اتصالی که با شارژر خود خواهد داشت شارژ شود. بر این اساس این پک جدید تنها قادر است که آیفون ۱۲ مینی را تا حد ۶۰ درصد و یک آیفون ۱۲ پرو مکس را تا حد ۵۰ درصد شارژ کند.

اپل اضافه می‌کند که تنها کافی است یک کابل لایتنینگ را به پک باتری ماگسیف برای یک شارژ وایرلس ۱۵ واتی متصل کنید. در این مورد باید آداپتور شارژ کننده بیشتر از ۲۰ وات باشد که شما بتوانید به طور همزمان پک باتری ماگسیف و آیفون خود را با سرعت بیشتری شارژ کنید. اپل اضافه می‌کند که سیستم عامل iOS 14.7 برای استفاده از پک باتری ماکسی ضروری می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.