اپل پنسیل ۳ براق در ویدیویی توسط نشت دهنده منتشر شد

اپل پنسیل ۳ براق در ویدیویی توسط نشت دهنده منتشر شد

نشت جدیدی ادعا می‌کند که اطلاعات تازه‌ای را از داخل کارخانجات چینی تولیدکننده اپل پنسیل می دهد. در هفته گذشته چندین شایعه بر سر احتمال رونمایی اپل پنسیل در مراسم پیش روی اپل منتشر شد. اما این ویدیوی جدید اپل پنسیل را با یک طراحی براق که از  طرف مسطح است نشان می دهد. بخش مسطح بخشی است که در هنگام شارژ مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که این نشت دهنده سابقه مشخصی تا به حال در ارتباط با پیش بینی محصولات اپل نداشته است، بنابراین مشکل است که بتوان مشخص کرد که این محصول واقعا به اپل تعلق دارد.

طراحی اپل پنسیل که در این ویدیو نشان داده شده است با عکس های منتشر شده که توسط نشت دهنده دیگری که صاحب نام می باشد به نام مستر وایت منتشر شده است توافق قابل توجهی دارد. این تصویر که در اوایل مارس منتشر شد  اپل پنسیل را نشان می‌داد که از یک طرف مسطح بوده و همینطور طراحی بدنه براق می باشد.

بنابراین احتمال اینکه این ویدئو واقعی باشد هم چنین وجود دارد. اما در خبری که در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی چینی به نام ویبو منتشر شد، اعلام نمود که اپل پنسیل برای رونمایی آماده است.

بنابراین این گزارش به همراه شایعات دیگر احتمال رونمایی این محصول را در مراسم ۲۰ آوریل اپل تقویت می کند. در این مراسم اپل انتظار می رود که بر اساس شایعات و گزارشات محصولاتی مانند اپل پنسل جدید، آیپد پرو های نسل بعدی مجهز به ۵G  و usb۴ و تکنولوژی صفحه نمایش مینی ال ای دی را رونمایی کند.  همین طور اپل ممکن است نهایتاً وسیله های ردیابی ایرتگز را نیز در این مراسم اعلام کند. البته چندی پیش با توجه به خبرهایی در مورد تاخیرات و مشکلات موجود بر سر تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی منتشر شد این تصور که ممکن است آیپد پرو ها و یا آیپد مینی های نسل بعدی مجهز به تکنولوژی مینی ال ای دی شوند را کمرنگ نمود. اما همه چیز به این چند روز دیگر بستگی دارد تا مشخص شود که آیا آیپدهای جدید از این تکنولوژی پیشرفته برخوردار خواهند بود یا نه.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *