اپل واچ های سری ۸ می‌توانند دمای بدن شما را اندازه گیری کنند و ایرپاد های آینده از قابلیت های مدیریت سلامتی شما برخوردار خواهند شد

اپل واچ های سری ۸ می‌توانند دمای بدن شما را اندازه گیری کنند و ایرپاد های آینده از قابلیت های مدیریت سلامتی شما برخوردار خواهند شد

مینگ چیکو در یادداشت سپتامبر خود که در مورد رونمایی اپل واچ های سری ۷ درس سپتامبر جزئیاتی را ارائه می دهد، در ارتباط با اپل واچ های سری ۸ و ایرپاد های جدید پیش بینی های خود را نیز  اعلام کرده است. مینگ چیکو می‌گوید که در ارتباط با تقاضا برای اپل واچ در سال ۲۰۲۲ بسیار خوش بین می باشد، چرا که اپل واچ های سری ۸ قادرند که قابلیت های جدید برای مدیریت فاکتور های سلامتی ارائه دهند و قادر خواهند بود دمای بدن را نیز اندازه گیری کند.

این ویژگی اپل واچ را به دماسنج بروی مچ دست شما مبدل می کند که می تواند به ویژه در مواردی که نیازمند به چک نمودن تب می باشد و یا سایر بیماری هایی که یکی از علائم آنها تب می باشد مورد استفاده قرار گیرد. همین طور مارک گورمن از طرف بلومبرگ قبلاً نیز در گزارش خود اعلام کرده بود که اپل واچ ها در سال ۲۰۲۲ از حس گر های اندازه گیری دمای بدن برخوردار خواهند شد.

اپل در طول سال‌های مختلف سعی نموده است که قابلیت‌های پزشکی اپل واچ را توسعه بخشد که شامل اندازه گیری ضربان قلب، نوتیفیکیشن های مربوط به ریتم نامنظم قلب، اپلیکیشن الکتروکاردیوگرام، اندازه گیری اکسیژن خون، تشخیص افتادن و برخی خصوصیات دیگر می شود. اما از طرفی دیگر تیم کوک در اظهارات جدید خود گفته است که اعمال تمامی این خصوصیات به زمان نیاز دارد زیرا که برای هر یک از این ویژگی ها نیازمند اعمال حسگرهای جدیدی می باشد که به راحتی امکان پذیر نیست.

در مورد ایرپاد های آینده مینگ چیکو همچنین پیش‌بینی می‌کند که آنها نیز از قابلیت های مدیریت فاکتورهای سلامتی برخوردار خواهند شد، اما در این مورد را جزئیاتی را ارائه نمی دهد. دیجی تایمز در گزارش خود در ماه می ۲۰۲۰ اعلام می کند که ایرپاد های آینده از برخی خصوصیات هوش مصنوعی برخوردار خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.