اپل واچ های سری ۷ با نمایش بزرگتر و قیمت ۳۹۹ دلار رونمایی شد

اپل واچ های سری ۷ با نمایش بزرگتر و قیمت ۳۹۹ دلار رونمایی شد

اپل امروز در مراسم استریمینگ کالیفرنیا اپل واچ های سری ۷ را معرفی نمود. این مدل های جدید دارای نمایشگرهای بزرگ تر و صفحه های نمایش جدید رتینا با فریم های باریک تر، بباتری با دوام بیشتر و قابلیت شارژ سریع تر می باشند.

مدل های سری ۷ در اندازه های ۴۱ میلی متر و ۴۵ میلی متر موجود می باشند که نسبت به مدل های قبلی که دارای ۴۰ میلی متر و ۴۴ میلی متر بودند افزایش اندازه را نشان می دهد.  علاوه بر آن همان طور که شایعات پیش بینی می کردند مدل‌های جدید دارای ظاهر تخت و مسطح می باشند اما کناره های آن ها هم چنان به صورت مدور حفظ شده است. این در حالی است که نمایشگر ها بر اساس ادعای اپل در مقابل خراشیدگی مقاوم تر می باشند. علاوه بر این فریم های باریک تر به نمایشگر اجازه می دهد فضای دید بیشتری داشته باشد بدون آنکه لازم باشد از لحاظ ابعاد تغییری در اندازه نهایی وسیله داده شود.

حس گر تماسی نیز در موقعیت نزدیک تری به صفحه اولد قرار گرفته است و مکان کاهش ضخامت صفحه نمایش و همین طور فریم های را  به وجود می آورد. علاوه بر این مدل های اپل واچ سری ۷ دارای دو واچ فیس منحصر به فرد می باشند که به اسم های Contour و Modular Duo می باشد و به طور ویژه برای این مدلها طراحی شده‌اند.

اپل می‌گوید که مهندسی های جدیدی برای ساخت این نمایش گرها اعمال شده که نسبت به مدل های قبلی فریم ها تا حدود ۴۰ درصد کاهش یابد و به فضای صفحه نمایش ۲۰ درصد فضای بیشتری داده شود و این در حالی است که نسبت به اپل واچ های سری ۳ مدل های جدید اپل واچ سری ۷ دارای ۵۰ درصد فضای بیشتر صفحه نمایش می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.