اپل واچ های سری ۷ با نمایشگرهای بزرگتر امکان ۱۶ درصد پیکسل بیشتر را برای قابلیت های جدید می دهد

اپل واچ های سری ۷ با نمایشگرهای بزرگتر امکان ۱۶ درصد پیکسل بیشتر را برای قابلیت های جدید می دهد

بر اساس گزارش بلومبرگ اپل در حال توسعه واچ فیس های کاملاً جدیدی برای اپل واچ سری ۷ می باشد که بتواند از اندازه بزرگتر صفحه نمایش این مدل‌ها به نحو احسن استفاده کند. بر اساس گزارشات اپل واچ های سری ۷ قرار است در اندازه‌های ۴۱ و ۴۵ میلیمتری ارائه شوند که نسبت به مدل های قبلی از اندازه های ۴۰ و ۴۴ میلیمتر برخوردار بودن اندکی افزایش اندازه صفحه نمایش را نشان می دهند.

برای مدل ۴۵ میلیمتری اندازه صفحه نمایش ۱.۹ اینچ از لحاظ قطری خواهد بود که نسبت به مدل های قبلی که دارای ۱.۷۸ اینچ اندازه بودند اندکی افزایش قطر را نشان می دهد و از لحاظ رزولوشن صفحه نیز مدل های جدید از اندازه ۳۹۶ در ۴۸۴ برخوردار خواهند شد که نسبت به مدل های قبلی از ۱۶ درصد افزایش پیکسل برخوردار خواهد شد.

اما باید گفت که بلومبرگ جزئیات بیشتری را برای مدل ۴۱ میلیمتری از لوازم اندازه آن ارائه نکرده است. اما با توجه به آن که قرار است در این مدل ها فریم های دور صفحه نمایش باریک‌ تر شده و همین طور اندازه صفحه نمایش بزرگ‌ تر شود این مدل ها نیز از افزایش پیکسل و رزولوشن برخوردار خواهند شد.

اما مدل اپل واچ ۴۵ میلی متر از فضای بیشتری برخوردار خواهد شد که همین امر باعث خواهد شد که اندکی پیچیدگی های در زمینه واچ فیس هایی که قرار است با این مدل ها سازگار شود را به وجود می آید و بر اساس گزارشات اپل چندین واچ فیس جدید را به طور اختصاصی همراه با مدل‌های سری ۷ ارائه خواهد نمود.

برای مثال واچ فیس Modular Max قادر است که وقت را به صورت دیجیتالی نشان داده و در کنار آن علامت های نشان دهنده درجه حرارت همراه با برخی جزئیات دیگر در اندازه های کوچکتر نشان داده خواهد شد. اما در واچ فیس Continuum زمان به صورت متفاوتی نشان داده خواهد شد و ساعت های جهانی به کاربران اجازه خواهد داد که بتوانند به صورت خودکار از زمان محلی ۲۴ کشور مختلف در سراسر جهان اطلاع حاصل کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.