اپل واچ های سری ۷ از مشکل شارژ سریع رنج می برند

اپل واچ های سری ۷ از مشکل شارژ سریع رنج می برند

یکی از خصوصیات جدیدی که به همراه اپل واچ های سری ۷ معرفی شد قابلیت شارژ سریع می باشد و در حال حاضر پس از گذشت چند ماه که از زمان شروع فروش این وسیله می‌گذرد مشخص شده است که اپل واچ های سری ۷ نسبت به مدل های قبلی دارای روند شارژ سریع تری هستند. اما این در صورتی است که شما بتوانید از یک شارژر کاملاً سازگار با این وسیله استفاده کنید.

بعد از از آن که شایعات زیادی در ارتباط با اعمال تغییرات در طراحی خارجی اپل واچ های سری ۷ منتشر شد، سرانجام این محصول با چند تغییر طراحی جزیی معرفی شد. از جمله این تغییرات می توان به تغییر اندازه صفحه نمایش و افزایش آن به ابعاد های ۴۱ میلیمتر و ۴۵ میلیمتر نسبت به اندازه مدل های نسل قبلی که ۴۰ میلیمتر و ۴۴ میلیمتر می باشد. از جمله تغییرات مهم دیگر قابلیت حمایت از شارژ سریع می باشد، اما صرف نظر از این دو تغییر مهم این وسیله نسبت به نسل قبلی چندان تفاوت قابل توجهی ندارد.

پردازشگر های استفاده شده در مدل های جدیدتر یکسان بوده و همینطور همان قابلیت های تراکینگ فیتنس و سلامتی در آنها به کار رفته و از همان نرم افزارهایی که در اپل واچ های سری ۶ در آنها استفاده شده بهره گیری شده است. اما به نظر می رسد که عدم توانایی اپل برای ارائه شارژرهای سریع برای حمایت کردن از این وسیله سبب نارضایتی بسیاری از کاربران شده است.

شارژر های موجود در بازار برای شارژ سریع واچ سری ۷

در حال حاضر کاربران تنها سه شارژر سریع برای اپل واچ های جدید می توانند در بازار پیدا کنند. از آن جمله می‌توان به شارژر سریع پرتابل بلکین و شارژر سه کاره بلکین با قابلیت شارژ ماگسیف اشاره نمود. البته گزینه سوم همان شارژری است که اپل به صورت اورجینال همراه با اپل واچ ها ارائه می کند. ولی به غیر از اینها دیگر شارژر سریع که بتوانند اپل واچ های سری ۷ را حمایت کند در بازار وجود ندارد. شرکت مافی Mophie یک شارژر سه کاره مسافرتی را به بازار ارائه نموده است اما تنها می تواند اپل واچ های ۷ در سرعت های معمولی و استاندارد شارژ کنند.

درمورد سازندگان شارژرهای سریع به اپل اینسایدر گفته اند که ساخت شارژر هایی بتواند اپل واچ ها را با تکنولوژی شارژ سریع تغذیه کند بسیار مشکل است و چالش هایی که در این زمینه وجود دارد باعث می شود که شرکت‌ها و سازندگان این وسایل جانبی کمتر برای ساخت شارژر های سریع برای اپل واچ های سری ۷ سرمایه‌گذاری کنند.

بنابراین یکی از راه حل های ساده در این مورد آن است که اپل بتواند شارژر های سریع متنوع تر و بیشتری را که بتوانند اپل واچ های سری ۷ را حمایت کنند به بازار ارائه کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.