تغییر تنظیمات ساعت با تعویض بند در اپل واچ های جدید

تغییر تنظیمات ساعت با تعویض بند در اپل واچ های جدید

 تنها تغییر بند در اپل واچ های آینده کافی است که تنظیمات ساعت را دوباره به بطور خودکار از نو پیگربندی نموده و مثلا نحوه فعالیت های ورزشی را تغییر داده و نوع بند بکار رفته را نیز شناسایی کند. نحوی که بند اپل واچ به ساعت متصل شده و یا از آن حد می شود کاملا منحصر بفرد بوده و چیزی که تا قبل از آن کسی فکرش را نکرده بود. 

علاوه بر این مدت ۵ سال است که بند همواره جزو جدایی ناپذیر اپل واچ است و این امکان وجود دارد که هر زمان که می خواهیم بند های مختلفی را امتحان نموده و آن ها بدون هیچ گونه محدودیتی تعویض نماییم. به عنوان مثال  شما می توانید روزی چند بار بند اپل واچ خود ازتغییر داده بدون اینکه در نحوه عملکرد ساعت تغییر حاصل شود. اما سند جدید ابداعی که توسط اپل اخیرا به ثبت رسیده نشان می دهد اپل قصد دارد اپل واچ های آینده را طوری طراحی کند که به تغییر بند ساعت واکنش نشان داده به نحوی عملکرد ویژگی ها را تغییر دهد.

هنوز جزییات بیشتری از این سند ابداعی وجود ندارد و مشخص نیست  تعویض به یک بند جدید ممکن است تا چه حد در نحوه واکنش ساعت تغییر ایجاد کند اما آن چه مشخص است این است که با تعویض بند ساعت اپل واچ نحوه عملکرد برخی ویژگی ها را تغییر خواهد داد. اپل در حقیقت می خواهد بداند کاربر از چه نوع بندی برای اپل واچ خود استفاده می کند و بر اساس آن یک سری فرمان ها،  پیام ها یا ویژگی ها به طور خودکار برای کاربر اجرا خواهد شد. 

مطابق با آنچه اپل اظهار می دارد اپل واچ های آینده‌ می توانند علاوه بر شناسایی بند جدید یک سری از فرمان ها را متعاقبا اجرا خواهد کرد. مثلا به طور خودکار اپلیکیشنی را باز کرده، وب سایتی را باز می کند یا تایمر را آغاز نموده و یا با وسیله های دیگر ارتباط برقرار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *