اپل واچ می تواند تا سال ۲۰۲۲ از قابلیت میزان اندازه‌گیری قند خون برخوردار شود

اپل واچ می تواند تا سال ۲۰۲۲ از قابلیت میزان اندازه‌گیری قند خون برخوردار شود

بر اساس گزارش هایی که از شرکت راکلی فوتونیک به دست آمده است از احتمال همکاری این شرکت با اپل خبر می دهد که می تواند به ساخت حسگر هایی برای اندازه گیری میزان قند خون برای اپل واچ منجر شود که احتمال می‌رود تا ۲۰۲۲ بازار بیاید.

شرکت راکلی فوتونیکس شرکت بریتانیایی می باشد که حس گرهایی را طراحی می‌کند که می‌تواند خون افراد را با استفاده از نور مادون قرمز از جهات مختلف بررسی و مانیتورینگ بکند. این حسگ رها گفته می‌شود دارای قابلیت هایی هستند که حتی می‌توانند میزان الکل خون و یا حتی قند خون را اندازه گیری کنند.

در گزارشی که توسط این شرکت در منبع خبری تلگراف بریتانیایی چاپ شده است نشان می دهد که شرکت راک لی  می خواهد در نیویورک شعبه جدیدی باز کند و جزئیات جدیدی است از ارتباط این شرکت از لحاظ مالی و همکاریهای جدید با شرکت‌های بزرگ تکنولوژی وجود دارد. این شرکت ادعا می کند که تا به امروز دو مشتری خیلی بزرگ داشته است که در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ با آنها همکاری کرده است. در حالی که هنوز مشخص نیست که اگر این مشتری های بزرگ یکی از آنها اپل باشد، اما از آنجا که اپل علاقه زیادی برای به کار بردن حس گرهای پزشکی در محصولات خود دارد می توان حدس زد که یکی از این شرکت ها که قرار است با شرکت راکلی همکاری کند اپل باشد.

مدیرعامل شرکت راکلی می گوید که تا سال ۲۰۲۲ محصولات جدید خود را که همان حس گرهای پیشرفته برای اندازه گیری فاکتور های مربوط به خون می باشد را به بازار ارائه داد خواهد داد و تا آن موقع مشخص می‌شود که آیا اپل یکی از آن مشتری ها می باشد. زمان زیادی است شایعه این وجود دارد که اپل واچ قرار است ویژگی میزان قند خون را به قابلیت‌های خود اضافه کند که از این حال پیش‌بینی می‌شود اپل واچ های سری ۷ دارای این ویژگی باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.