اپل واچ محبوب ترین برند ساعت جوانان در میان تمام برند های صاحب در ایالات متحده

اپل واچ محبوب ترین برند ساعت جوانان در میان تمام برند های صاحب در ایالات متحده

بر اساس نظر سنجی که مؤسسه  Piper Sandler انجام داده است اپل واچ محبوب‌ترین برند ساعت در میان نوجوانان در آمریکا به حساب می‌آید. بر اساس نتایج این نظرسنجی میزان دارندگان اسمارت واچ در میان جوانان از ۳۰ درصد در پاییز سال گذشته به ۳۵ درصد در پاییز  ۲۰۲۱ رسیده است و ۳۰ درصد جوانان هنوز اپل واچ قدیمی خود را دارند.

بر اساس این نتایج اپل ۸۶ درصد سهام بازار را در میان دارندگان اسمارت واچ در میان جوانان را در دست دارد. قبل از این رولکس محبوب ترین برند محسوب می شد اما اپل در حال حاضر بر اساس این نظرسنجی توانسته است محبوبیت خود را افزایش دهد. در بهار امسال تنها ۱۳ درصد جوانان به خرید اپل واچ تمایل داشته‌اند اما در حال حاضر این مقدار به ۱۵ درصد افزایش یافته است.

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که ۳۰ درصد ۹۰ جوانان از اپلیکیشن های فیتنس برای ورزش و تمرینات ورزشی استفاده می کند و ۵۰ درصد این کاربران از اپلیکیشن های اپل استفاده می کنند. علاوه بر آن ۶۷ درصد جوانان در آمریکا از ایرپاد استفاده می کنند.   ۸۷ درصد جوانان از آیفون استفاده می‌کنند و ۸۸ درصد نیز انتظار دارند که گوشی هوشمند بعدی آنها آیفون باشد.

بر اساس این نظرسنجی بیش از ۲۲ درصد جوانان انتظار می‌رود که گوشی‌های خود را به آیفون ۱۳ ارتقا دهند. علاوه بر این این تحقیقات نشان می دهد که اپل پی دومین گزینه پرداخت محبوب در میان جوانان محسوب می‌شود. اما پرداخت نقدی هنوز محبوب ترین گزینه محسوب می شود.

این بدان معناست که اپل در حال حاضر حتی محبوب تر از کارت های دیگر و یا  پی پل می باشد. علاوه بر این این نظرسنجی مشخص ساخت که بیش از نیمی از جوانان در آمریکا از آنکه اطلاعات شخصی شان فاش شود و مورد سرقت قرار گیرد ابراز نگرانی می کنند و ۵۶ درصد آنها علاقه ای به استفاده از سرویس آیکلاد پلاس را ندارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.