اپل واچ سری ۸ می تواند در سه سایز مختلف ارائه شود

اپل واچ سری ۸ می تواند در سه سایز مختلف ارائه شود

بر اساس ادعاهای یک تحلیلگر شناخته شده در امور نمایشگر ها به نام راس یانگ که امروز در توییتر به اشتراک گذاشت اپل واچ های سری ۸ احتمالا در سه سایز مختلف ارائه خوهند شد. او اینگونه اعلام کرد که تعجب نمی کند اگر اپل واچ های سری بعدی در سه سایز مختلف ارائه شوند.

یانگ در مورد این اندازه ها جزئیات بیشتری را ارائه نکرد، اما از کاربران در ارتباط با اینکه آیا از اپل واچ با نمایشگرهای بزرگتر و در سایزهای متنوع تر لذت خواهند برد سوال نمود. اپل در سال ۲۰۲۱ تغییرات بسیار کمی را از لحاظ طراحی در اپل واچ های سری ۷ اعمال نمود و تنها تفاوت ارائه سایز های متفاوت نسبت به نسل قبلی در اندازه‌های ۴۱ و ۴۵ متر میلی متری بود. در صورتی که اپل واچ های سری های قبلی در اندازه‌های ۳۸ میلی متر، ۴۰ میلی متر، ۴۲ میلی متر و ۴۴ میلی متر ارائه شده بود.

این اولین باری است که در ارتباط با احتمال ارائه شدن اپل واچ های سری ۸ در سه سایز مختلف شایعه و یا گزارش جدیدی منتشر می شود و هنوز مشخص نیست که اگر اپل بخواهد این تغییر را انجام دهد به چه صورت این سایز بندی ها را انجام خواهد داد. در صورتی که هنوز منتظر رسیدن مدل های اپل واچ سری ۷ به دست مشتریان هستیم، شایعات در ارتباط با مدل های نسل بعدی یعنی نسل ۸ که در سال ۲۰۲۲ خواهند آمد در حال انتشار می باشد.

بعضی شایعات نیز مطرح می کند که اپل واچ های سری ۸ در یک مدل اختصاصی برای قهرمانان و ورزشکاران که دارای مقاومت بیشتر در برار فشار و ضربه می باشد ارائه خواهد شد. علاوه بر این انتظار می‌رود که حس گرهای اندازه گیری دمای بدن نیز در مدل‌های آینده به کار رود. همینطور سایر حسگرهای مربوط به اندازه گیری فاکتور های سلامتی نیز بنا به گزارشات در دست توسعه و بررسی قرار دارد که از آن جمله می‌توان به حسگر اندازه گیری میزان قند خون برای بیماران دیابتی اشاره کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.