اپل واچ سری ۷ در اوایل اکتبر برای مشتریان ارسال خواهد شد

اپل واچ سری ۷ در اوایل اکتبر برای مشتریان ارسال خواهد شد

بر اساس ادعای تحلیلگر شناخته شده جان پروسر که در ارتباط نزدیک با منابع تامین کننده های اپل قرار دارد اولین سفارش های اپل واچ سری ۷ از اواسط اکتبر ارسال خواهد شد. اپل در مراسم استریمینگ کالیفرنیا در ۱۴ سپتامبر اپل واچ سری ۷ را به همراه مدل های آیفون ۱۳ معرفی نمود. اما در طی این مراسم توضیح داد که اپل واچ های جدید بعداً در تاریخی در طی پاییز ارسال خواهد شد.

هنوز به طور رسمی اپل زمان ارسال دقیق را اعلام نکرده است، اما بیشتر مدل های اپل واچ سری ۶ در طول چند هفته اخیر در ایالات متحده به فروش رفته اند. شایعات پیشنهاد می کنند که اپل واچ سری هفت به دلایل برخی مشکلات تولید که در نتیجه پیچیدگی‌هایی در ساخت این وسیله می باشد دچار تأخیر خواهند بود که باعث شده است تا تولید انبوه این وسیله اختلال‌های ایجاد کند.

تحلیلگر شناخته شده اپل مینگ چیکو در اوایل سپتامبر توضیح داد که اپل این مشکلات تولید را برطرف نموده است و باید شاهد تولید انبوه این وسیله در اواسط و اواخر سپتامبر باشیم. پروسر می گوید که اپل  منابع خبری را از پیش برای دادن اطلاعات بیشتر در مورد سری ۷ و احتمال ارسال سفارشات آن در هفته های آینده خبر داده است. اما اطلاعات بیشتری در این مورد وجود ندارد.

جان پروسر دارای سابقه تقریباً دقیقی در ارتباط با پیش بینی رویداد های اپل می باشد  اما به خصوص در ارتباط با نشت ها و زمان رونمایی محصولات این تحلیلگر در مواقعی نتوانسته پیش بینی های کاملاً دقیق  را ارائه کند. به همین دلیل است که باید این ادعای او را با کمی تردید نگاه کرد. اما باید گفت که هنوز تاریخ اواسط اکتبر به نظر منطقی می رسد. این در حالی است که بر اساس گزارشات انتظار داریم تا اواخر اکتبر رویداد های جدیدی از اپل برای معرفی محصولات دیگر را نیز ببینیم.

اپل واچ سری ۷ متحمل تغییرات طراحی زیادی نشد که انتظار می رفت. از جمله انتظاراتی که توسط جان پروسر پیش بینی شده بود طراحی مسطح در اپل واچ های جدید بود که اتفاق نیفتاد و فقط شاهد بزرگتر شدن اندازه صفحه نمایش بودیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.