اپل واچ سری ۷ دارای ضخامت یکسانی با مدل‌های سری ۶ می باشند

اپل واچ سری ۷ دارای ضخامت یکسانی با مدل‌های سری ۶ می باشند

علی رغم گمانه زنی هایی که در ارتباط با اپل واچ سری هفت وجود داشت و گزارشاتی پیش‌بینی می‌نمودند که اپل واچ های جدید دارای ضخامت کمتر و یا حتی بیشتر نسبت به نسل قبلی خود باشند، اما آخرین مدل های اپل واچ دارای همان ضخامت مدل‌های سری شش می باشند.

در حال حاضر اپل در صفحه وب سایت خود به صورت رسمی اطلاعات و جزئیات مربوط به مدل های جدید را منتشر نموده است و کاملاً بر اساس این اطلاعات تایید می شود که مدل های اپل واچ سری ۷ دارای ۱۰.۷ میلیمتر ضخامت می باشند که این مقدار کاملاً مشابه با ضخامت مدل‌های سری ششم می باشد که در حال حاضر توسط اپل فروش آنها متوقف کرده است.

در این مورد باید گفت که هر دو اندازه های ۴۱ میلیمتر و ۴۵ میلیمتر از ضخامت یکسانی برخوردار می باشند در حالی که گمانه زنی های اولیه که به  خبری مکرومه گزارش شد حاکی از اطلاعاتی بود که اپل در زمان معرفی اپل واچ های سری ۷ به آن اشاره ای نکرد. اطلاعاتی نظیر به کارگیری چیپ های اس ۷ و جزئیات مربوط به ضخامت و همینطور ابعاد دقیق که تا به امروز نامشخص بوده‌اند.

قبل از این رندر های منتشر شده از اپل واچ سری ۷ ادعا می‌کردند که مدل‌های جدید در حد ۱.۷ میلیمتر ضخامت کمتری دارند و در نهایت ضخامت آنها ۹ میلیمتر خواهد بود. در این مورد نیز مارک گورمن از بلومبرگ نیز اظهار نمود که مدل‌های سری ۷ در حد بسیار ناچیزی نازک‌تر از سری ۶ خواهد بود. اما در زمانی که این محصول توسط اپل معرفی شد و تصاویر تبلیغاتی منتشر شده از اپل واچ سری ۷ به طور کامل نمی توانست ضخامت آن را آشکار سازد و هنوز گمانه‌زنی‌ها در ارتباط با ابعاد و به خصوص ضخامت این محصول جدید وجود داشت.  در حال حاضر بر اساس آخرین اطلاعات رسمی اپل هیچ کدام از این شایعات در ارتباط با ضخامت مدلهای جدید درست از آب در نیامد.

اپل می گوید که بدنه اپل واچ های سری ۷ دارای لبه های منحنی تر و صاف می باشد اما ابعاد کلی همچنان مشابه با سری ۶ حفظ شده است. اپل واچ سری ۷ در اندازه‌های ۴۱ و ۴۵ میلیمتری در دسترس می باشند که نسبت به مدل های قبلی که دارای اندازه ۴۰ میلیمتر و ۴۴ میلیمتر می‌باشند یک میلیمتر درازای بیشتری دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.