اپل واچ سری ۷ تنها در تعداد محدودی در زمان فروش قابل دسترس می باشد

اپل واچ سری ۷ تنها در تعداد محدودی در زمان فروش قابل دسترس می باشد

هر چند بر اساس گزارشات اپل واچ سری ۷ با برخی مشکلات تولید روبرو می‌باشد اما اپل ظاهرا هنوز قصد دارد که این اسمارت واچ های جدید خود را به همراه آیفون ۱۳ طبق مراسم مرسوم هر ساله خود در ماه سپتامبر رونمایی کند.

با توجه به اظهارات جدید ژورنالیست صاحب‌نام بلومبرگ مارک گورمن اپل واچ در زمان فروش اولیه در تعداد محدودی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. او در خبرنامه جدید سه فرضیه جدید را در ارتباط با اپل واچ های سری ۷ مطرح می کند که در حال حاضر با برخی مشکلات در مرحله تولید روبروست. او بیان می کند که فرضیه اول آن است که این شرکت تا زمانی که مشکلات تولید برطرف نشود این محصول رونمایی نخواهد کرد. احتمال دیگر این است که این شرکت اپل واچ های سری ۷ را معرفی نموده و فقط در تعداد محدودی در زمان فروش اولیه آنها را در دسترس قرار می دهد و فرضیه سوم آن است که اپل در ماه سپتامبر اپل واچ های سری ۷ را معرفی نموده اما این اسمارت واچ در زمان دیگری وقتی که از لحاظ تولید مشکلات برطرف شده باشد در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

بر اساس اظهارات گورمن اپل واچ های سری ۷ همراه با آیفون های جدید معرفی خواهند شد اما برخی از مدل های آن در زمان های دیگری در دسترس عموم خواهد گرفت و یا اینکه برخی از آنها در مقادیر محدود تولید خواهد شد. بر اساس گزارشات اپل واچ های سری ۷ قرار است که از تغییرات عمده در زمینه طراحی شکل خارجی برخوردار شوند که آن را نسبت به اپل واچ های سری قبلی کاملاً متمایز می کند.

این وسیله قرار است که در گزینه اندازه های ۴۱ و ۴۵ میلیمتری ساخته شود که نسبت به مدل های قبلی که در اندازه های ۴۰ و ۴۴ میلیمتر تولید می شد اندکی افزایش اندازه صفحه نمایش را نشان می دهد. علاوه بر این از از نظر طراحی قرار است که مدل‌های جدید دارای لبه های مسطح شوند مشابه با آنچه که در آیفون ۱۲ مشاهده کردیم. در این مورد باید گفت که انتظار آن نمی‌رود که اپل واچ های جدید از حسگر های جدید پزشکی برخوردار شوند ولی به طور قطع آنها دارای پردازشگر های سریع تر و احتمالاً عمر باتری بیشتری می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.