اپل واچ سری ۷ از واچ فیس های جدیدی بهره خواهد برد که برای نمایشگر های بزرگتر طراحی شده اند

اپل واچ سری ۷ از واچ فیس های جدیدی بهره خواهد برد که برای نمایشگر های بزرگتر طراحی شده اند

بر اساس شایعات موجود اپل واچ های سری ۷ از نمایشگر های بزرگ تری بهره مند خواهند شد که بر این اساس گفته می‌شود آنها در سایزهای ۴۱ میلی متری و ۴۵ میلی متری ساخته خواهند شد و از این لحاظ اپل برای تطابق بیشتر با این افزایش سطح صفحه نمایش واچ فیس های جدیدی را طراحی نموده است.

گزارش‌گر بلومبرگ مارک گورمن در آخرین خبر نامه خود پیشنهاد می‌کند که به علت کوچک تر شدن فریم صفحه نمایش در اپل واچ های جدید و همین طور برخورداری از طراحی مسطح این وسیله ها دارای صفحه نمایشگر های بزرگ تر خواهند بود که از سطح مقطع بیشتری برخوردار است. در مقایسه با اندازه های کنونی اپل واچ که ۴۰ میلی متر و ۴۴ میلی متر می باشند اپل واچ های سری ۷ در اندازه های ۴۱ میلی متر و ۴۵ میلی متر ارائه خواهند شد.

گورمان می گوید که اپل قصد دارد که از این افزایش سطح مقطع صفحه نمایش استفاده نموده و واچ فیس های جدیدی را درست به همین منظور طراحی خواهد نمود. بنابراین واچ فیس های جدید تنها برای اپل واچ های سری ۷ ساخته خواهد شد و برای مدل های قبلی از طریق به روز رسانی های نرم افزاری قابل استفاده نخواهد بود.

علاوه بر آن اپل واچ های سری ۷ انتظار می رود که از بهبود رسانی هایی در زمینه عملکرد های پردازشی و همینطور افزایش دوام باتری بهره ببرند. بر اساس گزارشات و شایعات موجود انتظار بر این است که اپل واچ های سری ۷ را به همراه مدل های جدید آیفون ۱۳ در ماه سپتامبر در پاییز امسال رونمایی کند. بعضی گزارش ها نیز پیشنهاد می کنند که اپل واچ های جدید در مراسم جداگانه ای در ماه سپتامبر رونمایی خواهند شد. همینطور انتظار می‌رود که اپل واچ های جدید از قدرت پردازشی جدیدی که ناشی از بکارگیری چیپ های جدید می باشد برخوردار شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.