اپل واچ سری ۶ می تواند میزان اکسیژن خون را اندازه گیری کند.

اپل واچ سری ۶ می تواند میزان اکسیژن خون را اندازه گیری کند.

منابعی که با تولید کنندگان قطعات اپل واچ در ارتباط هستند ادعا می کنند که سری جدید اپل واچ می تواند میزان اکسیژن خون کاربر را نشان دهند. این ویژگی از دیرباز از سوی کاربران مورد درخواست بوده و به نظر می رسد اپل می خواهد به آن بلاخره جامه عمل بپوشاند.

در این مورد چندین شایعه ادعا می کنند که به احتمال زیاد اپل واچ سری ۶ دارای ویژگی مونیتورینگ میزان اکسیژن خون می باشد. و حس گر مربوط به این ویژگی به طور هماهنگ با دیگر حس گر های سلامتی عمل می نماید تا بتواند مشکلات سلامتی کاربران را تشخیص داده و به موقع آن را اعلام کند.

بنا به گزارشات معتبر اپل و کمپانی ASE Technology در همکاری نزدیک خواهند کرد تا بتوانند تکنولوژی های مربوطه را برای اپل واچ بخش مرحله عمل در آورند. ASE Technology سابقه طولانی کار با اپل را در کارنامه خود دارد و در زمینه طراحی بسته بندی محصولات اپل به خصوص اپل واچ با اپل همکاری نموده است. بنا به اظهارات مسئول امور فن آوری اپل Kevin Lynch ویژگی ردیابی خواب از مدت ها  قبل در اولین سری اپل واچ گنجانده شده بود اما قابلیت فعال کردن آن وجود نداشت. به نظر می رسد در مورد ویژگی جدید میزان اکسیژن خون نیز وضع همین منوال باشد.

دیجیتال تایمز منبع اصلی این گزارش تا به حال سابقه خوبی در مورد پیش بینی محصولات اپل نداشته است اما بدلیل رابطه نزدیک با خط تولید محصولات اپل می توان حرف آن را تا حد زیادی جدی گرفت. اپل واچ سری ۶ انتظار می رود تا پایان امسال به همزمان با رونمایی آیفون ۱۲ به عموم معرفی شود. با توجه به تین که خود اپل امروز تاخیر چند هفته ای در معرفی آیفون های امسال را تایید نمود، انتظار می رود معرفی نسل جدید اپل واچ  نیز به همان نسبت دچار تاخیر باشد

2 نظر در مورد “اپل واچ سری ۶ می تواند میزان اکسیژن خون را اندازه گیری کند.

  1. اشتراک ها: صفحه های نمایش میکرو ال ای دی برای اپل واچ تا سال ۲۰۲3 یا ۲۰۲4 آماده نخواهند شد. | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل مدل های اپل واچ سری ۶ را با ویژگی اندازه گیری میزان اکسیژن خون و رنگ های جدید رونمایی کرد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *