اپل واچ سری ۶ محبوب ترین اسمارت واچ در کوارتر ماه جون ۲۰۲۱

اپل واچ سری ۶ محبوب ترین اسمارت واچ در کوارتر ماه جون ۲۰۲۱

بر اساس داده‌ های حاصل از یک شرکت تحقیقاتی اپل واچ سری ۶ مانند دیگر مدل های ارائه شده اپل واچ توانسته است در کوارتر دوم ۲۰۲۱ از لحاظ میزان ارسال به مشتریان هم چنان در صدر اسمارت واچ های پرفروش قرار گیرد.

بر اساس داده‌های این شرکت تحقیقاتی اپل توانسته است که در این کوارتر نه و نیم میلیون واحد اپل واچ سری ۶ ارسال کند که ۴۶ درصد نسبت به سال قبل افزایش رشد را نشان می‌دهد. بر اساس این داده ها اپل امسال ۵۲.۵ درصد از از سهم فروش بازار تبلت را از آن خود دارد که اندکی نسبت به سال قبل که  ۵۲.۸ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

اما آنچه مسلم است اپل هنوز نیمی از سهم بازار فروش تبلت را در دست دارد و بر اساس اعلام نظر مدیر قسمت اجرایی این شرکت اپل واچ های سری ۶ محبوب ترین مدل های اسمارت واچ در این کوارتر بودند که دلیل این امر تا حد زیادی به دلیل طراحی زیبا کاربرد فراوان و توانایی‌های زیادی از طریق یک صفحه نمایشگر کوچک و همین طور امکان استفاده از اپلیکیشن های مفید فیتنس و پزشکی از طریق این وسیله می باشد.

در این مورد سامسونگ نیز توانسته است که با ارسال ۲ میلیون واحد نسبت به سال قبل ۵۴ درصد رشد را تجربه کند که در حال حاضر ۱۱ درصد از سهم بازار تبلت را در دست دارد که ۱۰.۶ درصد نسبت به سال قبل رشد را نشان می‌دهد. بعد از آن اسمارت واچ های گارمین هستند که با ارسال یک و نیم میلیون واحد ۸.۳ درصد از سهم بازار را از آن خود می‌کنند و نسبت به سال ۲۰۲۰  ۹.۸ صد کاهش رشد را نشان می‌دهند. بقیه برندهای مشهور در زمینه اسمارت واچ نظیر شیائومی، فیتبیت و شیایومی می باشند  به ترتیب مکان های بعدی قرار دارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.