اپل واچ سری ۶ احتمالا باتری های کوچکتری نسبت به سری ۵ خواهد داشت.

اپل واچ سری ۶ احتمالا باتری های کوچکتری نسبت به سری ۵ خواهد داشت.

بر اساس گزارشات منتشر شده سه نوع باتری برای اپل واچ های سری جدید مشخص شده است که دو تای آنها سایز کوچک تری نسبت به سری  قبل خواهند داشت. بنابراین پیش بینی می شود که اپل واچ های جدید دارای عمر باتری کوتاه تری باشند.

بهینه سازی ها و ویژگی های اپل واچ  باعث شده است که ساعت های هوشمند همواره از قابلیت های بیشتری برخوردار باشند که این باعث می شود که به همان نسبت باتری بیشتری مصرف شود و کاربران نیاز به شارژ مجدد وسیله خود پیدا کنند. بنابراین شرکت های سازنده ساعت های هوشمند پیشرفته در عین حال به فکر راه کارهای جدیدی برای مدیریت مصرف باتری و افزایش ظرفیت باتری می باشند.

از آن جا که ساعت های هوشمند از حجم بسیار کم تری نسبت به تلفن های جدید برخوردار می باشند این چالش دشوار تری خواهد بود که همواره بتوان بدون افزایش حجم باتری ظرفیت آن را بالا برد.

گزارشات حاصل از سه شرکت تولید کننده قطعات اپل واچ یعنی Safety Korea ،۳Dو UL Demco نشان می دهد اپل سه اندازه مختلف باتری را برای اپل واچ سری جدید سفارش داده است. این سه مدل باتری دارای شماره های A2306 ،A2345 و A2327 می باشند. این سه باتری دارای ظرفیت های مختلف می باشند، مدل A2327 از ظرفیت ۳۰۳.۸ میلی آمپر ساعت برخوردار است. و مدل های A2306  و A2345 داری ظرفیت های کم تر می باشند که بترتیب عبارتند از ۲۶۵.۹ و ۲۶۲.۹.

سفارش سه مدل باتری با ۳ ظرفیت مختلف می تواند به این دلیل باشد که اپل قصد دارد از آن ها در اپل واچ هایی با اندازه ها و قابلیت های مختلف نظیر ورژن های سلولار و وای فای استفاده کند. به حال این تغییر اندازه باتری ها می تواند در عمر باتری های سری جدید تاثیر به سزایی داشته باشد و احتمال می رود اپل با ارائه بروز رسانی هایی در زمینه مدیریت باتری در سیستم عامل خود این کاهش را جبران کند

3 نظر در مورد “اپل واچ سری ۶ احتمالا باتری های کوچکتری نسبت به سری ۵ خواهد داشت.

  1. اشتراک ها: آخرین شایعات حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در اکتبر و اپل واچ و آیپد در سپتامبر می باشد. | Texnoli

  2. اشتراک ها: رونمایی آیفون ۱۲ | شایعات رونمایی از آیفون ۱۲ و اپل واچ و آیپد | وبلاگ فروشگاه تکسنولی

  3. اشتراک ها: اپل انتظار می رود بزودی ۷ مدل جدید آیپد و ۸ مدل جدید اپل واچ سری ۶ را رونمایی کند. | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *