اپل واچ جان مردی را نجات داد

اپل واچ جان مردی را نجات داد

اپل واچ توانست بار دیگر زندگی یک شخص را نجات دهد که ناخودآگاه و ناگهانی بیهوش به زمین افتاد و اپل واچ به صورت خودکار توانست  با ارسال پیام‌های هشدار نردیکان او را خبر کند.

در تاریخ ۱۲ جولای براندون اشنایدر ۲۵ ساله که از درد شکم رنج می‌برد به اتاق اورژانس منتقل شد و در نهایت که مشخص شد که دارای سنگ کلیه بوده است.  این خبر توسط مجله ی People منتشر شده است.

در بیمارستان از او خواسته شد که برای گرفتن نمونه به سرویس بهداشتی مراجعه کند، در آنجا بود که او هوشیاری خود را از دست داد و بر روی زمین افتاد. او می گوید به خاطر می آورم که در حال شستن دست هایم بودم و در یک لحظه متوجه شدم که دارد سرم گیج می رود.

او در  مصاحبه‌ای با منبع خبری محلی ای بی سی گفت که به زمین افتادنش را به یاد نمی آورد و اینکه این که سرش به جایی خورده باشد و هر اتفاقی که بعد از آن نیز افتاد را به خاطر نمی آورد. او خوش شانس بود که در آنموقع اپل واچ به دست داشت. این وسیله دارای حسگر حساس به افتادن می باشد و به محض آن که تحریک شود به شماره های نزدیکان و سرویس های اورژانس پیام هشدار  می دهد. و به همین خاطر بود که این پیام هشدار به پدر او که در این زمان او را تا بیمارستان همراهی کرده بود نیز ارسال شد.

اپل واچ در این مورد توانست این زمین خوردن ناگهانی فرد را درست تشخیص دهد. بعد از انجام سی تی اسکن مشخص شد که جمجمه او در نتیجه برخورد به زمین دچار شکستگی شده و دارای چندین کبودی در حال رشد می باشد. به همین خاطر او به سرعت تحت عمل جراحی مغز قرار گرفت و سه چهار روز بعد هوشیاری خود را به دست بیاورد. کسانی که دارای اپل واچ هستند می‌توانند آن را به گونه‌ای تنظیم کنند که به شماره‌های خویشان و نزدیکان در هنگام اتفاق های این چنینی به صورت خودکار پیام هشدار ارسال کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.