اپل هوم پاد مینی ۹۹ دلاری را رونمایی نمود

اپل هوم پاد مینی ۹۹ دلاری را رونمایی نمود

 اپل در کنفرانس های اسپید روز سه‌شنبه خود اسپیکر هوشمند مقرون به صرفه خود را تحت عنوان هوم پاد مینی با قیمت ۹۹ دلار معرفی نمود. این وسط طراحی مشابه به هوم پاد اوریجینال را نشان می دهد اما با این تفاوت شکل کروی دارد و از قیمت پایین تری برخوردار است. این وسیله دارای تاچ بکلیت روی بخش بالایی برای کلید های کنترل می باشد و بخش بالایی موقع ارتباط با سیری نورانی می شود.

اگر چه هوم پاد مینی دارای اندازه کوچکی است اما هنوز قابلیت پخش صوتی بالایی دارد. با این وجود کیفیت صدای فراگیر هوم پاد اوریجینال را ندارد اما دارای درایور های دینامیک و دو رادیاتور است که صدای باس خوبی تولید می کند. هم چنین دارای قابلیت پخش صدای ۳۶۰ درجه می باشد. چیپ  S5 اپل قابلیت پخش و بلندی صدا را بهبود می بخشد.

یکی از مهم ترین خصوصیات جدید اضافه شده به هوم پاد مینی این است که می تواند به عنوان ایستگاه با باند پهن برای ارتباط با اپل واچ سری ۶ و آیفون عمل نماید. اپل می گوید هوم پاد مینی وقتی وسیله ای دیگر در مجاورت آن قرار گیرد واکنش نشان می دهد و به طور صوتی و گرافیکی این واکنش را نشان می‌دهد انگار که این وسیله ها به صورت فیزیکی با هم در ارتباط هستند.

اما مهم ترین ویژگی هوم پاد مینی قیمت آن است  که به اپل اجازه می‌دهد که با برند های رقیب مانند آمازون و گوگل رقابت نماید. رقیبان اپل اسپیکر های هوشمند خود را با قیمتی بسیار کمتر از هوم پاد اوریجینال ۲۹۹ دلاری به فروش می رسانند.

اپل بیان می دارد که هوم پاد مینی با سرویس های پخش موزیک زنده نظیر آمازون  و پاندورا سازگاری دارد. قیمت پایین هوم پاد مینی این اجازه را به کاربران می دهد با خرید چند دستگاه امکان پخش صدای سروند را در محیط خانه بوجود آورند. در حقیقت این دستگاه ها وجود هم را تشخیص داد و به آسانی هم هماهنگ می شوند.

1 نظر در مورد “اپل هوم پاد مینی ۹۹ دلاری را رونمایی نمود

  1. اشتراک ها: کابل هوم پاد مینی قابل جدا شدن نیست اما در انتها دارای کانکتور های USB-C است که قابلیت تماس با شارژر ۲۰ واتی دارد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.