اپل همزمان با شروع مراسم المپیک فروشگاه‌های خود را  تزیین می کند

اپل همزمان با شروع مراسم المپیک فروشگاه‌های خود را  تزیین می کند

در آستانه مسابقات المپیک اپل در برخی از فروشگاه‌های اپل استور خود شروع به تزیین فروشگاه ها با الهام از پرچم های مختلف کشورهای مختلف کرده است. در این مورد با اعمال طراحی های گرافیکی که نشان دهنده ۲۲ کشور می‌باشد ویترین فروشگاه های  خود را تغییر می دهد.

هنوز مشخص نیست که کدام یک از فروشگاه‌های اپل استور قرار است که به طور کامل این تغییر دکوراسیون را انجام دهند. اما یک منبع خبری ژاپنی Mac Otakara برای اولین بار در فروشگاه اپل Shinjuku واقع در توکیو ژاپن توانسته است این طرح های گرافیکی جدید را در فروشگاه اپل کشف کند.

این خبری همچنین گزارش داد که فروشگاه‌های اپل استور نظیر اپل گینزا و اپل Omotesando نیز مطابق رنگ های المپیک این تزیینات را  دریافت خواهند نمود. علاوه بر این بر اساس گزارش‌های دیگر فروشگاه‌های اپل استور Garosugil در سئول، اپل پیازا در میلان،  اپل اونچورا در میامی نیز قرار است که دکوراسیون های مشابهی را دریافت کند.

تم اصلی طراحی دکورها در جهت جشن گرفتن حضور کشورهای مختلف در مجموعه المپیک و رقابت آنهای باشد  اپل می‌گوید که این طراحی‌ها و کلکسیون ها برای پر رنگ کردن روحیه رقابتی میان تمام قهرمانان و طرفداران در کنار هم طراحی شده است.

بر این اساس علاوه بر بکار گیری طراحی حلقه های المپیک در فروشگاه های اپل استور، اپل قصد دارد  برای اپل واچ همزمان با مراسم المپیک بند های جدیدی هماهنگ با این مراسم را در معرض دید مشتریان قرار دهد. همینطور یک اپلیکیشن به نام App Clip codes به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند واچ فیس های منطبق با المپیک را مناسب برای هر کشوری دانلود کنند.

زمان زیادی تا شروع مسابقات المپیک باقی نمانده است اما همچنان نگرانی‌هایی در ارتباط با شیوع بیماری پندمیک همزمان با این مراسم وجود دارد و بسیاری از برگزاری این رویداد را در شرایط کنونی جایز نمی دیدند. ولی دولتمردان و عوامل اجرایی ژاپنی به هر حال تصمیم گرفتند که این مراسم را علیرغم همه ی مخالفت‌ها به انجام برسانند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.