اپل هدفون بیتس فیت پرو را با قابلیت‌ های فیتنس فوکاس و اکتیو نویز کنسلینگ رونمایی نمود

اپل هدفون بیتس فیت پرو را با قابلیت‌ های فیتنس فوکاس و اکتیو نویز کنسلینگ رونمایی نمود

به دنبال ظاهر شدن نام این هدفون در آخرین بروزرسانی از ios 15.1 و هم چنین در تصاویر برخی از افراد مشهور، اپل امروز هدفون جدید بیتس فیت پرو که یک هدفون وایرلس متمرکز بر فعالیت‌های فیتنس می باشد را رونمایی نمود. این هدفون دارای گیره های مخصوص برای جا گیری محکم در گوش می باشد. این هدفون که ۲۰۰ دلار قیمت دارد شامل تمام ویژگی هایی است که از یک هدفون اپل پیشرفته می‌توان انتظار داشت. نظیر سری های سیلیکونی در سه اندازه مختلف، قابلیت اکتیو نویز کنسلینگ و حالت ترنسپرنسی مود و همینطور قابلیت اکولایزر سازگار از آن جمله می باشد.

این هدفون ها هم چنین قادرند ویژگی های شنیداری پیشرفته اپل نظیر Spatial Audio را حمایت کنند و به دلیل آنکه دارای چیب اچ وان می باشند می توانند از قابلیت های سیری نیز بهره‌مند شوند. علاوه ‌بر این می توانند با اپلیکیشن Find My بر روی آیفون نیز با آنها هماهنگ شده که در صورت گم شدن کاربر بتواند آنها را موقعیت یابی کند. از لحاظ عملکرد و خصوصیات ظاهری می توان هدفون جدید بیتس پرو را نوع فیتنس ایرپاد پرو به حساب آورد.

آنها از لحاظ قابلیت های پیشرفته کاملاً با هم یکسان هستند و فقط از لحاظ ظاهری و طراحی تفاوت دارند. به این صورت که این هدفون های بیتس فاقد بخش پایه به آن صورت که در ایرپاد پرو ها وجود دارد می باشند. وجود سری های سیلیکونی با اندازه های مختلف باعث می‌شود که کاربر بتواند آنها را با توجه به اندازه سوراخ گوش خود تنظیم کرده و هدفون ها بتوانند در جای خود محکم شوند.

از لحاظ قابلیت های فیتنس کمپانی بیتس می‌گوید که برای ساخت این هدفون بیش از هزاران گوش کاربران مختلف را امتحان کرده تا بهترین و راحت ترین شکل برای این هدفون ها به دست آید. در حقیقت وجود گیره‌های بال مانند باعث می‌شود که این هدفون ها به خوبی در گوش محکم شده و در اثر حرکات ورزشی به بیرون نیافتند.

اپل هدفون بیتس فیت پرو را با قابلیت‌ های فیتنس فوکاس و اکتیو نویز کنسلینگ رونمایی نمود

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.