اپل نیوز پلاس تا روز سایبر ماندی ۲۹ نوامبر سه ماه حق عضویت ریگان را برای ثبت‌نام کنندگان جدید ارائه می کند

اپل نیوز پلاس تا روز سایبر ماندی ۲۹ نوامبر سه ماه حق عضویت ریگان را برای ثبت‌نام کنندگان جدید ارائه می کند

سرویس خدماتی و خبری اپل نیوز پلاس حالا به کلیه ثبت نام کنندگان جدید سه ماه حق استفاده رایگان از این پلتفرم را در تا روزه دوشنبه سایبر ۲۹ نوامبر ارائه می کند. بر اساس آنچه که در صفحه توییتر اپل آمده است این سرویس به طور معمول یک ماه حق سرویس رایگان را برای کلیه ثبت نام کنندگان جدید ارائه می‌کند اما کاربران از حالا تا روز دوشنبه فرصت دارند که از  ۳ ماه عضویت رایگان این پلتفرم خبری استفاده کنند.

لازم به توضیح است که این پیشنهاد جدید تنها برای ثبت نام کنندگان جدیدی است که در محل هایی زندگی می کنند که اپل نیوز پلاس در آن ها در دسترس می باشند و این پیشنهاد  فقط تا روز دوشنبه سایبر  یعنی ۲۹ نوامبر اعتبار دارد. در سال قبل اپل پروموشن مشابهی را برای ثبت نام کنندگان جدید این پلتفرم معرفی نمود و کاربران پس از تمام شدن مدت  زمان رایگان حق استفاده از این پلتفرم تمام شد به صورت خودکار می توانستند با پرداخت ۹.۹۹ دلار در ماه از این سرویس استفاده کنند.

سرویس اپل نیوز پلاس آخرین خبر ها و مقاله های خبری روز را بدون نشان دادن تبلیغات از طریق وسیله های آیفون آیپد و  مک در اختیار کاربران قرار می دهد و کاربران می توانند با به آسانی و با سرعت بیشتر به خبرهای مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. منابع خبری شناخته شده جهان آن از طریق این پلتفرم قابل دستیابی می باشند که از آن جمله می‌توان به رولینگ استون، مجله خبری افراد مشهور پیپل، نیویورک تایمز، هالیوود ریپورتر و بسیاری دیگر را نام برد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.