اپل نسخه iOS 15.0.1 را همراه با رفع مشکل قفل گشایی آیفون از طریق اپل واچ برطرف نمود

اپل نسخه iOS 15.0.1   را همراه با رفع مشکل قفل گشایی آیفون از طریق اپل واچ برطرف نمود

اپل امروز نسخه iOS 15.0.1 را منتشر نمود که اولین بروز رسانی رسمی سیستم عامل ios15 می باشد. پس از آن که در ماه سپتامبر برای اولین بار منتشر شد نسخه iOS 15.0.1 دو هفته بعد از انتشار ios15 می آید که در آن یک باگ های نرم افزاری برطرف شده است.

به روز رسانی نسخه iOS 15.0.1 به صورت رایگان قابل انجام بوده و در وسیله هایی که واجد شرایط این به‌روزرسانی می باشند از طریق اپلیکیشن تنظیمات setting این به روز رسانی قابل انجام می باشد. برای دسترسی به این نسخه نرم افزاری جدید به بخش setting بروید و سپس گزینه ی General و در نهایت با انتخاب گزینه System update این بروزرسانی را به انجام برسانید.

به روز رسانی امروز به احتمال زیاد می تواند همراه با رفع مشکل اپل واچ باشد که قبل از این بسیاری از کاربران آیفون ۱۳ را تحت تاثیر قرار داده بود و در طول هفته گذشته گزارشات متعددی در وب سایت های مختلف و فرم های پشتیبانی اپل شبکه‌های اجتماعی از آنها مشاهده شد. بسیاری از دارندگان آیفون ۱۳ نمی‌توانستند از قابلیت قفل گشایی توسط اپل واچ استفاده کند که به آیفون اجازه می دهد به خصوص در زمانی که کاربر ماسک به چهره دارد از طریق تایید کاربری توسط اپل واچ قفل گشایی کند. این قابلیت بخصوص در زمانی که نمی‌توان از قابلیت فیس آیدی برای قفل گشایی آیفون استفاده کرد بسیار مفید می باشد.

البته باگ های دیگری نیز در طول هفته گذشته در ارتباط با به‌روزرسانی ios15 در شبکه‌های اجتماعی و پشتیبانی منتشر شد که باید منتظر دریافت بازخوردها باشیم تا ببینیم اپل همه آنها را برطرف نموده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.