اپل نسخه ۶ بتای iPadOS 14، iOS 14، tvOS 14 ،watchOS 7 را منتشر نمود

اپل نسخه ۶ بتای iPadOS 14، iOS 14،  tvOS 14 ،watchOS 7 را منتشر نمود

اپل امروز ششمین نسخه از بروز رسانی سیستم های  عامل  خود iPadOS 14، iOS 14 tvOS 14 watchOS 7  را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. برای کسانی که می خواهند این نسخه های جدید را مورد آزمایش قرار دهند می توانند با مراجعه به سایت مرکز توسعه دهندگان اپل آنها ها برای مقصد تست در وسیله های خود دانلود کنند.

نسخه های بتای عمومی معمولا بعد از چند روز در معرض عموم مردم قرار می گیرد و کاربران عادی نیز می توانند با مراجعه به سایت مرکز برنامه های بتای اپل این نسخه ها را دانلود نمایند. نسخه ششم از سیستم عامل iOS 14 بدنبال منتشر شدن نسخه ۵ بیرون می‌آید که در تاریخ های ۱۸ و ۱۹ آگوست  در معرض عموم قرار گرفت. نسخه های بتای قبلی به ترتیب در روز های ۴ آگوست، ۲۲ جولای، ۷ جولای و ۲۲ جون منتشر شدند. 

برای iOS 14 و iPadOS 14  طراحی صفحه اصلی و اپلیکیشن ها بیشترین تغییرات را متحمل شده‌اند . بخش های دیگری می توان به بروز رسانی های انجام شده در بخش پیام ها، سیری Siri، مرورگر سافاری و اپلیکیشن نقشه نام برد. در میان دیگر تغییرات این سیستم های عامل از ویژگی های جدیدی نظیر هشدار صدای بلند موسیقی که کاربر را از ناسالم بودن بلندی صدا برای سلامتی اش آگاه می کند و قابلیت کلید دیجیتالی Carkey که می تواند جانشین کلید اتومبیل بشود و باز و بسته کردن در و روشن و خاموش نمودن وسیله را برای کاربر انجام دهد.

سیستم عامل watchOS 7 ویژگی های جدیدی را به همراه دارد نظیر، ردیابی خواب، واچ فیس های جدید، و قابلیت های فیتنس و تمرینات ورزشی بروز رسانی شده. در tvOS 14 اپلیکیشن هوم اضافه شده به همراه قابلیت HomeKit برای عملکرد بهتر گرافیکی در اپل آرکید.

باز ذکر این نکته به همه کاربران لازم به نظر می رسد که نسخه های بتا معمولا شامل باگ های افزاری بوده ممکن است در صورت نصب سیستم کاربران را با مشکل مواجه سازند، بنابراین قویا توصیه می شود که نسخه های بتا را در وسیله های اصلی خود نصب نکنند.

4 نظر در مورد “اپل نسخه ۶ بتای iPadOS 14، iOS 14، tvOS 14 ،watchOS 7 را منتشر نمود

  1. اشتراک ها: انتظار می رود اپل ایرتگز در ماه اکتبر رونمایی شود | Texnoli

  2. اشتراک ها: مدل مقرون به صرفه اپل واچ اس ای ممکن در کنفرانس 15 سپتامبر اپل معرفی شود | Texnoli

  3. اشتراک ها: کنفرانس غیر حضوری ۲۰۲۰ اپل | از رویداد سالانه ۱۵ سپتامبر اپل چه انتظار هایی داریم | Texnoli

  4. اشتراک ها: چطور در watchos7 بدون فرث تاچ از اپل واچ استفاده کنیم | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *