اپل نسخه ۵ بتای watchOS 7 را منتشر نمود.

اپل نسخه ۵ بتای watchOS 7 را منتشر نمود.

اپل امروز پنجمین نسخه سیستم عامل watchOS 7 را در اختیار توسعه دهندگان و برنامه نویسان اپ ها قرار داد. این نسخه در حالی منتشر می شود که دو هفته پیش نسخه ۴  و یک ماه پیش نسخه اولیه این سیستم عامل جدید را در اختیار عموم قرار داد.

توسعه دهندگان در ابتدا می بایست در سایت. مرکز توسعه دهندگان اپل پروفیل مربوطه را دانلود نماید وقتی این برنامه نصب گردید آنها قادر خواهند بود که نسخه watchOS 7 را دریافت نمایند. برای این بروز رسانی اپل واچ باید بیش از ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و همواره روی شارژر باشد. و همین طور در مجاورت آیفون باشد.

watchOS 7 با خود واچ فیس ها یا پوسته های متنوعی را به همراه دارد و کاربران می توانند آنها را توسط پیام یا ایمیل با هم به اشتراک بگذارند. در نسخه جدید همین طور واچ فیس های ویژه کرونوگراف اضافه شده اند. در watchOS 7 همین طور ویژگی های جدیدی برای قابلیت ردیابی خواب در نظر گرفته شده است. این ویژگی مجهز به حس گر های خاصی است که می توانند حرکت های  ریز بدن  که با تنفس در ارتباط هستند را در هنگام خواب ردیابی کند. این قابلیت داده هایی که  را در ارتباط با طول مدت خواب هستند را گرد آوری و در اختیار کاربر قرار می دهد.

علاوه بر ویژگی جدیدی اضافه شده است که می تواند کاربر را قبل از خواب آرام کند بطوری که کاربر با آرامش به بستر برود. اگر اپل واچ را در حالت sleep mode بگذارید به طور خودکار صفحه کم نور شده و تمامی تماس های تلفنی و پیام ها به کاربر اعلام نمی شود.

همین طور قابلیت جدیدی در watchOS 7 اضافه شده که به کاربران کمک می کند تا دست های خود را به طور صحیح و در مدت ۲۰ ثانیه بشویند. و اگر کاربر زودتر از این مدت به شستن دست هایش پایان دهد به کاربر هشدار داده می شود. تمام داده های مربوط به شستن دست از طریق اپ سلامتی قابل مشاهده می باشد.

2 نظر در مورد “اپل نسخه ۵ بتای watchOS 7 را منتشر نمود.

  1. اشتراک ها: اپل واچ های آینده  ممکن است با بهره گیری از حس گرهای محدب نازک تر باشند | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل نسخه ۶ بتای iPadOS 14، iOS 14، tvOS 14 ،watchOS 7 را منتشر نمود | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.