اپل نسخه لیمیتد ادیشن هدفون بیتس استودیو بادز را به مناسبت سال ببر رونمایی کرد

اپل نسخه لیمیتد ادیشن هدفون بیتس استودیو بادز را به مناسبت سال ببر رونمایی کرد

اپل این هفته نسخه لیمیتد ادیشن جدیدی هدفون بیتس استودیو باز را برای جشن گرفتن سال نو چینی لونار که در اول فوریه ۲۰۲۲ آغاز می‌شود رونمایی نمود. این هدفون سفارشی شده دارای طراحی قرمز رنگ با پرینت های طلایی شکل ببر بر روی بخش ایرباد می باشد و همینطور بروی کیس های شارژر این هدفون نقش مشابهی حک شده است که به مناسبت جشن گرفتن سال ببر به بازار ارائه می‌شود.

نسخه لیمیتد ادیشن بیتس استودیو بادز از اول ژانویه سال بعد در دسترس قرار خواهد گرفت و فقط در کشور چین به فروش خواهد رفت.  قیمت آن بر اساس گزارشات ۱۰۹۹ یوان چین میباشد که قیمتی مشابه با قیمت مدل های استاندارد و معمولی هدفون های بیتس استودیو بادز است. هدفون بیتس استودیو باز برای اولین بار در جون ۲۰۲۱ به بازار ارائه شد و در رنگ‌های قرمز مشکی و سفید با قیمت ۱۴۹ دلار طریق وب سایت آنلاین اپل در دسترس قرار دارد.

این هدفون وایرلس دارای طراحی جمع و جور و کامپکت بوده و فاقد بخشش پایه می باشد. این هدفون دارای ویژگی های پیشرفته ای نظیر اکتیو نویز کنسلینگ با قابلیت طول عمر باتری تا حد ۵ ساعت گوش دادن مداوم به ازای هر شارژ می باشد. و همینطور این هدفون ها دارای قابلیت حمایت از پیام های دستوری “هی سیری” بوده و دارای ضریب ضد عرق و آب IPX4 می باشد. همچنین از قابلیت ردیابی توسط اپلیکیشن Find My برخوردار است و  از طریق یک شارژ کاور شارژ با اتصال usb-c تغذیه می شود.

اپل همچنین نسخه لیمیتد ادیشنی از وسیله ردیابی خود به نام ایرتگ را در ژاپن رونمایی کرده است که به مناسبت بخشی از پروموشن سال جدید به مشتریان ارائه می شود.  ۲۰ هزار نفر از اولین مشتریانی که یکی از محصولات آیفون ۱۲ آیفون، آیفون ۱۲ مینی و یا آیفون اس ای را از اپل در تاریخ ۲ تا ۳ ژانویه سفارش دهند می توانند این نسخه سفارشی را نیز دریافت کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.