اپل نسخه لیمیتد ادیشن جدیدی را برای هدفون های بیتس استودیو بادز معرفی نمود

اپل نسخه لیمیتد ادیشن جدیدی را برای هدفون های بیتس استودیو بادز معرفی نمود

اپل امروز نسخه جدیدی از هدفون های بیتس استودیو باز را به صورت لیمیتد ادیشن در همکاری با فروشگاههای پوشاک یونیون به مناسبت جشن گرفتن سی امین سال افتتاح این مرکز پوشاک معرفی نمود. هدفون های بیتس استودیو بادز در نسخه لیمیتد ادیشن دارای طراحی  متشکل از سه رنگ قرمز مشکی و سبز می باشند که با الهام از پرچم کشور های آفریقایی الهام گرفته شده‌اند و به دلیل آن که پایه گذار فروشگاههای پوشاک یونیون دارای ریشه سیاه پوست می باشند این ترکیب رنگ ها قرار است که یک نشانه احترام و یادبودی را برای این شرکت به همراه آورد.

علاوه بر این کیس شارژر این وسیله نیز دارای لوگوی فروشگاه یونیون می باشد. هدفون های جدیدبیتس استودیو بادز به صورت انحصاری در فروشگاه‌های یونیون در بخش لس‌آنجلس و توکیو از طریق وب‌سایت آنها قابل دسترس می باشند. مشتریان می توانند از اول دسامبر با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار در ایالات متحده آنها را تهیه کنند. در حقیقت این قیمت مشابه با قیمت نسخه معمولی هدفون های بیتس استودیو بادز می باشد که در ماه جون به بازار ارائه شد و در رنگ‌های مجزای قرمز مشکی و سفید از طریق وب‌ سایت آنلاین اپل قابل دسترسی می باشد.

از جمله ویژگی های کلیدی هدفون های بیتس استودیو بادز را می توان شامل طراحی کامپکت و جمع و جور آن دانست که بدون بخش پایه می باشد.  علاوه بر آن این هدفون ها دارای ویژگی پیشرفته اکتیو نویز کنسلینگ می باشند که کاربر می تواند تا حد ۵ ساعت  توسط آنها بدون نیاز به شارژ به موسیقی گوش دهد. به دلیل داشتن چیپ های سری H1 اپل این هدفون ها می‌توانند فرمان های دستوری سیری را نیز حمایت کنند. علاوه بر این دارای ضریب ضد آب و عرق آی پی ایکس ۴ می باشند و همینطور می‌توانند توسط اپلیکیشن Find My مورد ردیابی قرار گرفته و از طریق کابل usb-c  به شارژ به کیس شارژ خود متصل شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.