اپل نسخه لیمیتد ادیشن ایرتگ را به عنوان بخشی از تبلیغات سال نوی ژاپنی ارائه نمود

اپل نسخه لیمیتد ادیشن ایرتگ را به عنوان بخشی از تبلیغات سال نوی ژاپنی ارائه نمود

به منظور جشن گرفتن سال نو ژاپنی اپل تصمیم گرفته است که یک پروموشن دو روزه را به مشتریان در ژاپن ارائه کند که به همراه آن یک گیفت کارت اپل به ارزش ۲۴۰۰۰ ین با هر خرید از محصولات اپل در روز ۲ تا ۳ ژانویه لحاظ خواهد شد. علاوه بر گیفت کارت اپل این شرکت می‌گوید که ۲۰ هزار مشتری که مدل های آیفون ۱۲ آیفون ۱۲ مینی و آیفون اس ای را در طول این پروموشن خریداری کنند همچنین یک نسخه لیمیتد ادیشن از ایرتگ را با طراحی سفارشی دریافت خواهند کرد.

  درصورت خرید ایرپاد نسل ۲ و ایرپاد نسل ۳ و هدفون های بیتس فلکس، بیتس استودیو بادز و اپل پنسیل گیفت کارت به ارزش ۳۰۰۰ ین به مشتریان ارائه می شود و در صورتی که آنها وسایلی مانند آیپد پرو، مک بوک ایر و مک بوک پرو ۱۳ اینچی و یا مک مینی را خریداری کنند تا حد ۱۲ هزار این کارت هدیه از اپل دریافت خواهند کرد. در نهایت اگر آن ‌ها یک آیمک ۲۷ اینچی خریداری کنند یک گیفت کارت به ارزش ۲۴۰۰۰ ین دریافت خواهند کرد.

اپل همچنین برای این پروموشن شرایط ضوابطی را در صفحه مربوطه لحاظ کرده است که جزئیات بیشتری در آن وجود دارد. در این مورد کاربران و مشتریان باید حتماً از فروشگاه آنلاین اپل استور به طور مستقیم خریداری کنند تا از  نسخه لیمیتد ادیشن ایرتگ برخوردار شوند. زیرا که دیده شده است که کاربران وقتی از اپلیکیشن اپل استور استفاده می‌کند این پیشنهاد ویژه را دریافت نکرده اند. در تصویر زیر نمونه ای از این ایرتگ های با طراحی سفارشی به منظور جشن گرفتن سال نو زاپنی با نشان ببر در سال ۲۰۲۲ نشان داده شده است.

ایرتگ یک وسیله ردیابی ساخت اپل می باشد که مشتریان می توانند با چسباندن آن به وسایل شخصی خود آنها را از طریق اپلیکیشن در آیفون خود ردیابی نموده و در صورت جا گذاشتن و یا گم کردن وسایل شخصی مکان لحظه به لحظه شی گمشده را از روی آیفون خود مشاهده و آن را بیابند.

اپل نسخه لیمیتد ادیشن ایرتگ را به عنوان بخشی از تبلیغات سال نوی ژاپنی ارائه نمود

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.