اپل نسخه جدید macOS Catalina را با ویژگی های جدید برای اپل نیوز و برطرف نمودن مشکل USB منتشر کرد

اپل نسخه جدید macOS Catalina را با ویژگی های جدید برای اپل نیوز و برطرف نمودن مشکل USB منتشر کرد

اپل امروز نسخه جدید سیستم عامل macOS Catalina 10.15.6 را  که ششمین بروز رسانی از نسخه اصلی آن است رونمایی نمود. اولین نسخه این سیستم عامل در اکتبر ۲۰۱۹  معرفی شد. 

سیستم عامل macOS Catalina 10.15.6  درست یک ماه بعد از نسخه macOS Catalina 10.15.5  به بازار آمد و دارای ویژگی های جدید برای مدیریت صرفه جویی در مصرف باتری است. شما میتوانید macOS Catalina 10.15.6 را بصورت رایگان از سایت اپ استور از طریق مراجعه به بخش “System Preferences app”  دریافت کنید.

اپل همین طور ادعا می کند که این بروز رسانی جدید می تواند مشکل مربوط به قطعی ارتباط  USB ها را که در برخی موس ها و ترک پد های USB  رخ می دهد را نیز بر طرف نماید. این مشکل بیشتر در مک بوک ایر ها و مک بوک پرو های جدید اتفاق می‌افتد و به وسایلی که با پورت USB کار می کنند مربوط می شود.  

بر اساس بیانیه اپل این بروز رسانی ویژگی جدیدی را  به نام  “خبرهای محلی” در بخش اپل نیوز برای شما اضافه می کند و همین طورباعث ارتقای سیستم امنیت مک بوک شما خواهد شد.

این بروز رسانی همین طور چند باگ را برطرف نموده و بهینه سازی های دیگری را نیز شامل می‌شود:

  • اضافه نمودن یک اپشن جدید برای بهبود بخشی ویدئو اسریمینگ در مک بوک های سازگار با سیستم HDR که باعث صرفه جویی در مصرف باتری نیز می شود.
  • برطرف نمودن مشکلی که با نصب بروز رسانی های جدید رخ می دهد و باعث تغییر نام کامپیوتر می شود.
  • بر طرف نمودن مشکل ارتباطی که در برخی موس ها و ترک پد های USB رخ می دهد و باعث قطع  موقت در انتقال داده ها می شود.

برخی از این ویژگی ها ممکن است برای تمامی مناطق و کشورها در دسترس نباشد و برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اپل و از طریق لینک زیر مراجعه نمایید.

https://support.apple.com/kb/HT210642

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *