اپل نسخه جدید هدفون های بیتس استودیو ۳ را معرفی نمود

اپل نسخه جدید هدفون های بیتس استودیو ۳ را معرفی نمود

اپل با همکاری با یک طراح بریتانیایی به نام ساموئل راس نسخه جدیدی از هدفون های بیتس استودیو ۳ را معرفی نمود. این هدفون های وایرلس در رنگ خاکستری ارائه شده اند و در بخش بیرونی هدبند یک لوگوی ACW وجود دارد در حالی که درحالیکه در بخش داخلی هدبند نوشته دیگری از این برند A-COLD-WALL حک شده است. علاوه بر این بر روی کیف هدفون نیز  لوگوی ACW  وجود دارد.

این نسخه لیمیتد ادیشن هدفون بیتس به زودی در وب سایت آنلاین اپل به فروش گذاشته خواهد شد و بر اساس گزارشات در ایالات متحده با قیمتی برابر با ۳۴۹ دلار به فروش خواهد رفت. اپل برای اولین بار هدفون های بیتس استودیو ۳ را در سپتامبر ۲۰۱۷ به بازار عرضه نمود و از آن موقع تا به حال چندین نسخه لیمیتد ادیشن و طراحی های مختلف برای این مدل به بازار ارائه شده است.

این هدفون های روگوشی وایرلس دارای چیپ W1 اپل می باشند که از طریق آن می‌توانند با محصولات و وسایل اپل ارتباط برقرار کنند و به صورت وایرلس متصل شوند. بر اساس گزارشات این هدفون ها می توانند تا ۲۲ ساعت بدون شارژ مجدد دوام بیاورند. علاوه بر این قابلیت اکتیو نویز کنسلینگ نیز در این هدف آنها وجود دارد. این هدفون ها دارای قابلیت تاشوندگی می باشند ولی باید در نظر داشت که علی رغم اینکه چهار سال است از اولین ورود نسخه آنها می‌گذرد هنوز دارای ارتباط رابط بلوتوث نسخه ۴ می باشند و از طریق پورت میکرو usb و میکرو usb شارژ می‌شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.