اپل نسخه جدید سیستم های عامل  iOS 14.7.1 و iPadOS 14.7.1 را منتشر نمود

اپل نسخه جدید سیستم های عامل  iOS 14.7.1 و iPadOS 14.7.1 را منتشر نمود

اپل نسخه جدید سیستم های عامل iOS 14.7.1 و iPadOS 14.7.1 را همراه با برطرف نمودن مشکلی که باعث عدم قفل گشایی اپل واچ از طریق آیفون می شد را منتشرنمود. این نسخه جدید به صورت خودکار در وسیله ها دانلود خواهد شد و یا به صورت دستی کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش General و سپس انتخاب System Preferences این روند را شروع کنند.

در یادداشتی که به همراه این نسخه ها منتشر شده است به رفع یک مشکل اصلی اشاره شده است و آن عبارت است از رفع مشکل قفل گشایی اپل واچ با با استفاده از آیفون می باشد. مطابق با به روز رسانی‌های قبلی برخی از کاربران گزارش دادند که همزمان به روزرسانی دیگر قادر به قفل گشایی اپل واچ نبوده‌اند.

این نسخه آخرین سری مربوط به سیستم های عامل iOS 14.7 و iPadOS 14.7 می باشد. اپل همچنین در حال حاضر در حال ایجاد نسخه های بتا برای سیستم‌های عامل  iOS 15 ، iPadOS 15، tvOS 15 و watchOS 8 می باشد که قرار است در پاییز امسال همزمان با رونمایی آیفون های جدید دسترس عموم قرار گیرد.

علاوه بر این اپل تایید نموده است که این به روزرسانی برخی از مشکلات امنیتی را که گروهی از کاربران را تحت تاثیر داده بود برطرف کرده است. یکی از اصلی ترین علت های ایجاد نسخه های بتا آن است که کاربران علاقه مند و توسعه‌دهندگان متخصص می‌توانند از جنبه‌های مختلف آن را مورد آزمایش قرار داده و احیاناً اگر مشکلات امنیتی یا نرم افزاری در آن مشاهده شد اپل بتواند از آنها مطلع شده و در نسخه های بعدی آنها را برطرف کند. سیستم‌ عامل iOS 15 که قرار است در پاییز امسال رونمایی شود ویژگی های بسیار جدیدی را به همراه خواهد شد که در حال حاضر کاربران می‌توانند از طریق نسخه های بتا ان را تجربه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.