اپل نسخه جدید سیستم عامل watchOS 8.0.1 را با رفع برخی از باگ ها برای اپل واچ های سری ۳ منتشر نمود

اپل نسخه جدید سیستم عامل watchOS 8.0.1 را با رفع برخی از باگ ها برای اپل واچ های سری ۳ منتشر نمود

اپل امروز نسخه watchOS 8.0.1 را که یک بروزرسانی جزیی در ارتباط با سیستم‌عامل watchOS 8 می باشد را منتشر نمود. نسخه watchOS 8.0.1 تنها سه هفته بعد از انتشار نسخه watchOS 8 می‌آید.

سیستم عامل watchOS 8.0.1 می توانند به صورت رایگان از طریق اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون با رفتن به بخش General و Software Update دانلود و نصب شود. برای نصب این نرم‌ افزار جدید اپل واچ باید حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد و بر روی شارژر قرار گرفته و در نزدیکی آیفون باشد.

بر اساس یادداشتی که اپل به همراه این بروزرسانی منتشر نمود سیستم عامل watchOS 8.0.1 برخی از باگ های موجود در اپل واچ های سری ۳ را که باعث می‌شد در مرحله به روز رسانی نرم افزاری و همینطور دسترسی به بخش تنظیمات مشکلاتی ایجاد شود را رفع نموده است. علاوه بر این اپل به همراه این به روز رسانی نسخه جدید  iOS 15.0.2 را نیز منتشر نموده است که برخلاف به‌روز‌رسانی watchOS 8.0.1  آبدیت قابل توجه و عمده ای محسوب می‌شود.

چرا که اپل سعی نموده است که باگ های متعددی را که بر اساس گزارش کاربران در طی این چند هفته منتشر شده بود را در نظر بگیرد و در این به ‌روزرسانی آنها را برطرف کند. به عنوان مثال باگی که باعث می‌شد عکس های موجود در اپلیکیشن مسیج در هنگام اتصال به آیکلاد در بخش کتابخانه عکس ها طور خودکار حذف شوند  در این بروزرسانی برطرف نموده است.

علاوه بر آن در این به‌روزرسانی بسیاری از مشکلات امنیتی که در به‌روزرسانی  iOS 15  نیز وجود داشته را برطرف نموده است. همانطور که قبلاً نیز شد به‌روزرسانی watchOS 8.0.1 یک آپدیت جزئی محسوب می‌شود. بنابراین برای کاربرانی که از مشکل دارای اپل واچ سری ۳ هستند و از مشکل ‌افزاری در هنگام بروز رسانی برخوردار می باشند نصب و دانلود و نصب این به‌روزرسانی ضروری می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.