اپل نسخه جدید سافاری تکنولوژی پریویو ۱۴۰ را به همراه رفع باگ های نرم افزاری و بهبود رسانی‌های عملکردی منتشر ساخت

اپل نسخه جدید سافاری تکنولوژی پریویو ۱۴۰ را به همراه رفع باگ های نرم افزاری و بهبود رسانی‌های عملکردی منتشر ساخت

اپل امروز به روزرسانی جدیدی را  برای برنامه سافاری تکنولوژی پریویو منتشر نمود. این برنامه مرورگر آزمایشی اپل می باشد که برای اولین بار در مارس ۲۰۱۶ معرفی شد. اپل برنامه سافاری تکنولوژی پریو را برای آزمایش نمودن خصوصیاتی که ممکن است در نسخه های اصلی و نهایی شده سافاری به کار رود طراحی نموده است که از این طریق کاربران و افراد کارشناس و متخصص بتوانند از طریق این برنامه به رفع نقایص و مشکلات موجود در آن بپردازند و همینطور خصوصیات جدید آن را به طور کامل مورد آزمایش و تست از جهات مختلف قرار دهند.

نسخه جدید سافاری تکنولوژی پریویو ۱۴۰ شامل رفع برخی باگ های نرم افزاری و همینطور بهبود رسانی هایی در زمینه عملکرد و سرعت این برنامه می باشد. این بهبود رسانی ها در بخش‌های مختلفی از این برنامه مانند بازرسی وب، وب انیمیشن، جاوا اسکریپت، وب اسمبلی، دیالوگ المنت، HTML، مدیا درایو،  اسکرولینگ، افزونه های وب و برخی بخش های دیگر صورت گرفته است.

نسخه ی کنونی سافاری تکنولوژی پریویو بر روی مرورگر سافاری ۱۵.۴ بنا شده است که شامل خصوصیات سافاری ۱۵ می باشد که در سیستم عامل MacOS Monterey برای اولین بار برای کامپیوترهای مک معرفی شد. به‌روزرسانی جدید سافاری تکنولوژی پریویو از طریق مکانیزم به روزرسانی نرم افزاری در بخش System Preferences برای همه کاربران در دسترس می باشد. علاقمندان می توانند اطلاعات کامل در مورد این به روز رسانی را در وب سایت اختصاصی سافاری تکنولوژی پریویو پیدا کنند.

هدف اصلی اپل برای انتشار برنامه سافاری تکنولوژی پریویو آن است که بازخوردهای سازنده و موثر را از کاربران و توسعه دهندگان برای پردازش و توسعه نهایی مرورگر خود به کار گیرد. سافاری تکنولوژی پریویو می تواند به طور همزمان در هنگام اجرای مرورگر سافاری مورد استفاده و آزمایش قرار گیرد و در حالی که برای توسعه دهندگان طراحی شده است اما برای دانلود آن نیازی به داشتن اکانت توسعه دهندگان و پروفایل حرفه ای نمی باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.