اپل نسخه به روز رسانی شده watchOS 7.3.1 را منتشر نمود

اپل نسخه به روز رسانی شده watchOS 7.3.1 را منتشر نمود

اپل آخرین نسخه به روز رسانی شده سیستم عامل watchOS خود را به نام ۷.۳.۱ منتشر نمود. این دو هفته بعد از آخرین نسخه بروزرسانی شده ی این سیستم عامل می باشد.

به نظر می‌رسد که این به روز رسانی به مدل های اپل واچ سری ۵ و اپل واچ اس ای محدود می‌شود که در آن مشکلات مشکلات مربوط به عمل شارژ  برطرف گردیده است. کاربران می توانند برای به‌روزرسانی watchOS 7.3.1 به آخرین نسخه با باز نمودن اپلیکیشن اپل واچ بر روی آیفون شان و ضربه زدن بر روی گزینه My Watch و سپس انتخاب General و در نهایت با انتخاب گزینه Software Update و نهایتاً Install این به‌روزرسانی را نصب و دانلود کنند.

پس از آنکه این به روزرسانی دانلود شود، اپل واچ باید بر روی شارژ قرار داشته باشد تا روند نصب شود.

همینطور برای نصب این به روزرسانی می‌توان از یک روش دیگر استفاده کرد که برای آن باید به طور مستقیم بر روی اپل واچ با ورود به اپلیکیشن تنظیمات Settings و در نهایت ضربه بر روی General و در سپس انتخاب Software Update و در نهایت گزینه Install این به روزرسانی را مستقیماً بر روی اپل واچ خود نصب کنند.

نسخه بروزرسانی قبلی اپل برای سیستم عامل watchOS تحت عنوان ۷.۳ بود که در ۲۶ ژانویه منتشر گردید. این به‌روزرسانی شامل واچ فیس های مختلف جدید و قابلیت هایی نظیر زمان برای راه رفتن و همینطور اپل فیتنس پلاس و بروزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن الکتروکاردیوگرام ECG می‌باشد که می‌تواند در برخی کشورها در مورد ریتم و نحوه ضربان قلب کاربران به آنها نوتیفیکیشن های لازم را ارائه دهد. همینطور در این به‌روزرسانی برخی از مشکلات مربوط به مرکز کنترل نیز  رفع گردیده است.

کاربران پس از اینکه این نسخه را دانلود و نصب کردند می توانند به روز رسانی های بعدی را به صورت خودکار دریافت نمایند. 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *