اپل نرم افزار هدفون بیتس فیت پرو را به نسخه ۴B65 به‌روزرسانی نمود

اپل نرم افزار هدفون بیتس فیت پرو را به نسخه ۴B65 به‌روزرسانی نمود

اپل امروز به روز رسانی فرمویر جدید با شماره ۴B65 را برای هدفون های بیتس فیت پرو که در ماه نوامبر به بازار ارائه شد را منتشر نمود. این بروز رسانی به دنبال نسخه قدیمی تر ۴B58 می باشد که همزمان با فروش این وسیله در دسترس کاربران قرار گرفت.

اپل اطلاعات و جزئیات بیشتری را در ارتباط با این به‌روزرسانی ارائه نکرده است بنابراین ما نمی دانیم که در این بروزرسانی جدید چه دسته ای از باگ های نرم افزاری برطرف شده اند.‌ از لحاظ روند به‌روزرسانی نیز باید گفت که شیوه استانداردی برای ارتقاء به نرم افزار جدید هدفون های بیتس فیت پرو وجود ندارد اما این نرم افزار به صورت به طور کلی در حالیکه ایرباد به یک وسیله ios متصل می باشد قابل به روز رسانی است.

بدین صورت که کاربر باید هدفون بیتس فیت پرو را در داخل کیس خود قرار داده و آنها را به یک منبع تغذیه برق متصل کند و سپس آن را به یک وسیله مانند آیفون و آیپد به صورت بلوتوث متصل کرده که این در نهایت باعث می‌شود که در طی مدت کوتاهی وسیله به طور خودکار نرم افزار جدید بروزرسانی شده خود را دریافت کند.

هدفون های بیتس فیت پرو جدیدترین ایربادز های سری بیتس اپل می باشند که دارای بخش بال شکلی برای نگه داشتن و محکم شدن در گوش هستند و دارای یک کیس شارژ کننده می باشند و علاوه بر آن از سری های سیلیکونی برای جا گرفتن در گوش ها با اندازه های مختلف طراحی شده اند. علاوه بر این خصوصیات پیشرفته ایی مانند اکتیو نویز کنسلینگ و همینطور قابلیت حمایت از فرمت های شنیداری پیشرفته نظیر Spatial Audio برخوردار بوده و به دلیل داشتن چیپ های H1  قابلیت حمایت از فرمان‌های دستوری سیری را دارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.