اپل می گوید مجیک کیبورد های قدیمی می توانند با آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی کار کند اما به طور کامل به آن متصل نمی شود

اپل می گوید مجیک کیبورد های قدیمی می توانند با آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی کار کند اما به طور کامل به آن متصل نمی شود

بر اساس برخی تست‌های اولیه انجام شده نشان می‌دهد که اولین نسل مجیک کیبوردها می تواند با آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۲۱ کار کند. اگرچه به طور کامل به آن متصل نمی شود. این مطلبی است که خود اپل به آن اشاره کرده است و می گوید که مجیک کیبورد ۱۲.۹ اینچی از لحاظ کارایی کاملاً سازگار با آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی با چیپ ام یکی باشد.

اما اپل خاطر نشان می‌کند که اولین نسل مجیک کیبورد ها ممکن به طور کامل به آیپد پرو های جدید متصل نشود. لازم به ذکر است که مدل ۲۰۲۱ آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی تقریباً نیم میلی متر ضخیم تر از نسل قبلی میباشد. اپل در ابتدا ادعا کرد که مجیک کیبوردهای قدیمی نمی توانند با آیپد پرو های جدید متصل شوند، اما در مورد مجید کیبورد آیپد پرو ۱۱ اینچی باید گفت که هیچگونه مشکلی از لحاظ سازگاری با نسخه های قبلی ندارد. زیرا که مدل های ۲۰۲۱ از لحاظ ضخامت بدنه دارای ابعاد کاملاً یکسانی با مدل‌های قدیمی می‌باشند.

مجیک کیبورد ۱۲.۹ اینچی در حال حاضر با قیمت  ۳۴۹ دلار قابل خریداری است. مدل ۱۲.۹ اینچی باید گفت که کمی ضخیم تر است به علت آن که در آیپد پرو های امسال از صفحه های نمایش مینی ال ای دی استفاده شده است که کمی ضخیم تر از پنل های قدیمی تر می باشد.

مدل های آیپد پرو اپل ۲۰۲۱ و مجیک کیبورد ها از روز ۳۰ آوریل برای پیش سفارش آماده خواهند بود. انتظار می رود که با نسل جدید به آیپد پرو ها که مجهز به چیپ های m۱ می باشد و همینطور از تکنولوژی صفحه نمایش مینی ال ای دی برخوردار می باشد تقاضای بالایی نسبت به این وسیله در میان کاربران به وجود آید.

لازم به ذکر است صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی دارای کنتراست بیشتر و روشنایی بهتری نسبت به نسل های دیگر تکنولوژی های دیگر صفحه نمایش هستند، ولی ساخت آنها کمی مشکل تر از بقیه تکنولوژی هاست.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.