اپل می گوید قابلیت حمایت از شبکه Find My برای ایرپاد ها تا اواخر پاییز امسال به تاخیر می افتد

اپل می گوید قابلیت حمایت از شبکه Find My برای ایرپاد ها تا اواخر پاییز امسال به تاخیر می افتد

اپل اخیرا قابلیت های جدید سیستم عامل ios15 را به‌روزرسانی نموده است که در صفحه پشتیبانی مربوط به این سیستم می خص می‌شود که قابلیت حمایت از شبکه Find My برای ایرپاد پرو مکس تا اواخر پاییز امسال به تاخیر افتاده است. بنابراین این ویژگی در سیستم عامل ios 15 که قرار است فردا رونمایی شود وجود نخواهد داشت. اپل دلیل اصلی برای این تأخیر هنوز مشخص نساخته است اما باید گفت که چندین ویژگی دیگر از ios 15 نیز اضافه شده است که تا پاییز امسال در این سیستم عامل اضافه شود.

ویژگی‌هایی نظیر  SharePlay ، Legacy Contacts و قابلیت اضافه نمودن گواهینامه رانندگی و یا کارت‌های آیدی در اپلیکیشن والت از آن جمله می باشند که قرار است که در پایان پاییز امسال این ویژگی ها آماده بهره برداری شوند. اگر شما ایرپاد مکس و یا اعمال خود را گم کنید و و شخص دیگری که دارای آیفون آیپد و یا مک می‌باشد به وسیله شما نزدیک شود قابلیت Find My قادر خواهد بود که موقعیت تخمینی هدفون شما را گزارش کند.

این قابلیت به گونه ای طراحی شده است که می‌تواند به شما در محدوده ای که با دامنه بلوتوث اجازه می دهد از طریق ایرپاد ها به صدا و موسیقی مورد نظر خود گوش کنید و یا اینکه احیاناً صورت لزوم بتوانید آن ها را ردیابی و موقعیت یابی کنید. سیستم عامل iOS 15 قرار است که فردا رونمایی شود. قبل از رونمایی این سیستم نهایی اپل نسخه های متعددی را مقاصد تست در اختیار توسعه دهندگان قرار داد تا کلیه اشکالات و باگ های آنها شناسایی و برطرف شود.

این بروزرسانی نرم افزاری با تمام آیفون هایی که با سیستم عامل ios 14 نیز سازگار بودند قابلیت حمایت و سازگاری دارد. از جمله وسیله های قدیمی تر که سازگاری با این سیستم خواهند داشت عبارتند از آیفون اس ای و آیفون ۶ اس می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.