اپل می گوید  استودیو دیسپلی با کامپیوترهای PC نیز کار می کند اما نه با قابلیت های کامل

اپل می گوید  استودیو دیسپلی با کامپیوترهای PC نیز کار می کند اما نه با قابلیت های کامل

اپل به منبع خبری مک رومرز اطلاع داد که نمایشگر اکسترنال جدید این شرکت یعنی استودیو دیسپلی با کامپیوترهای pc نیز سازکار می باشد اما در این صورت ویژگی های مهم این نمایشگر قابل اجرا در کامپیوتر های pc به مانند آنچه که در کامپیوترهای مک می باشد نیست. این ویژگی ها برای اجرا شدن به سیستم عامل macOS نیاز دارند و از آن جمله می‌توان به قابلیت تروتون اشاره کرد که در هنگام اتصال به کامپیوترهای pc کار نخواهد کرد.

در این مورد باید گفت که اگر شما یک کامپیوتر ‌PC را به این نمایشگرهای اکسترنال اپل متصل کنید قادر خواهید بود از وبکم آن  به صورت وب کم معمولی استفاده کنید اما قابلیت سنتر استیج که احتیاج به سیستم‌عامل macOS دارد در آن کار نخواهد کرد. علاوه بر این تمام قابلیت هایی که احتیاج به بروزرسانی نرم افزاری تحت سیستم عامل macOS را دارند نیز در هنگام اتصال به کامپیوتر های pc قابل اجرا نیستند.

همینطور اپل در این مورد آشکار می کند که رزولوشن و کیفیت صفحه نمایش در نمایشگرهای استودیو دیسپلی که به PC متصل شده اند ممکن است با آنچه که در مک مشاهده می شود تفاوت داشته باشد. استودیو دیسپلی نمایشگر جدید اکسترنال اپل باشد که قیمت آن از ۱۵۹۹ دلار شروع می شود و و برای کانفیگ های بالاتر تا ۲۲۹۹ دلار هزینه در بر خواهد داشت. این نمایشگر دارای اندازه ۲۷ اینچ بوده و دارای همان طراحی بوده نمایشگرهای Pro Display XDR  اما با فریم های آن بزرگتر بوده و بدون پنل پشتی می باشد.

استودیو دیسپلی همچنین از چیپ های بیونیک A13 برای تغذیه نمودن ویژگی‌های سنتر استیج، Spatial Audio، قابلیت تروتون و برخی از خصوصیات دیگر  می باشد.  استودیو دیسپلی به همراه کامپیوتر جدید رومیزی اپل مک استودیو از حالا قابل پیش سفارش بوده و  از ۱۸ مارس به مشتریان ارسال خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.