اپل می‌خواهد تا اواخر ۲۰۲۱ اپل واچ های مقاوم بسازد

اپل می‌خواهد تا اواخر ۲۰۲۱ اپل واچ های مقاوم بسازد

اپل بعد از سال ها متکی بودن بر قاب های محافظ برای کاربرانی که  به سبب موقعیت کاری شان نیاز به اپل واچ مقاوم دارند تا آن را از فشارها و افتادن ها محافظت کنند، حالا طبق گزارش های جدید اپل قصد دارد که مدل های جداگانه برای اپل واچ بسازد که دارای ضریب های مقاومت بالاتری باشند.

بر اساس این گزارشات اپل بر اساس طرح های آینده که دارد می خواهد گزینه های جداگانه ای به عنوان اپل واچ های مقاوم برای کاربران ویژه بسازد، مشابه آن حالتی که برای اپل واچ اس ای وجود دارد. در این مورد قابلیت های سخت افزاری جداگانه برای این مدل ها وجود خواهد داشت مانند محافظ های ویژه برای قاب های کناری و ایجاد لایه های محیطی برای ضربه پذیری بیشتر نسبت به مدل‌های کنونی.

علاوه بر این طرح،  همین‌طور گفته می شود اپل بر روی قابلیت جدیدی به نام ردیابی و مانیتورینگ شنا در حال کار کردن است. بر اساس گزارش بلومبرگ اپل در حال ایجاد آزمایشگاهی برای شروع روند های این قابلیت است،اما هنوز زمانبندی خاص و دقیقی برای مورد وجود ندارد. ولی حدس زده می شود که این مدل ها در زمانی میان ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ در بهترین حالت رونمایی خواهد شد.

در بیشتر گزارش‌ها در ارتباط با محصولات آینده اپل واچ باید گفت که طرح های بسیار زیادی در اخبار و شایعات مطرح می‌شود، اما بسیاری از آنها در محصولات آینده اپل واچ نمی آید. در گزارش روز جمعه علاوه بر مطرح شدن احتمال تولید اپل واچ های مقاوم سازی شده شایعاتی در مورد اپل واچ های سری ۷ مطرح شده بود.

همینطور شایعات دیگری در ارتباط با اپل واچ های ۲۰۲۱ و طراحی های جدید آن ذکر شده است که در برخی از آنها اشاره به قابلیت‌های جدیدی نظیر مانیتورینگ میزان قند خون ذکر شده است. برای صحت هر کدام از این شایعات و خبر ها نیاز است که خبرهای بیشتری برای تاکید گزاردن و وضوح بیشتر منتشر شود، بنابراین تا انتشار آن خبرها باید نسبت به هرگونه خبر اندکی تردید داشت.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.