اپل مک بوک پرو های ۱۳ اینچی M2 را با طراحی مشابه با نسل های قبلی در ماه بعد رونمایی می‌کند

اپل مک بوک پرو های ۱۳ اینچی M2 را با طراحی مشابه با نسل های قبلی در ماه بعد رونمایی می‌کند

بر اساس ادعای یک نشت دهنده شناخته شده، اپل در ماه بعد یک مدل مک بوک پرو ۱۳ اینچی با پردازشگر های اپل سیلیکون M2 را بدون اعمال تغییرات در طراحی شکل خارجی نسبت به نسل قبلی معرفی خواهد کرد. این نشت دهنده ارتباط نزدیکی با کارخانجات و تامین کنندگان اپل دارد و بنابراین اطلاعات موجود در گزارش او قابل تعمل می باشد. بر اساس این اطلاعات جدید، مک بوک پرو ۱۳ اینچی از طراحی مشابه با نسل قبلی بهره خواهد برد که شامل تاچ بار می باشد و برخلاف مک‌ بوک ‌پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی دارای ناچ در روی صفحه نمایش نخواهد بود.

اگر چنین پیش‌بینی درست باشد بدان معناست که این مک بوک پرو های نسبتاً مقرون به صرفه با خصوصیات نه چندان پیشرفته ارائه می شوند، مجهز به چیپ M2 بوده و دارای همان تعداد هسته هایی هستند که در پردازشگر های M1 وجود دارد. این نشت دهنده در گذشته پیش بینی های دقیقی را در ارتباط با خصوصیات مک بوک پرو های نسل بعدی اپل به خصوص در مورد مک‌ بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی ارائه داده است. او به درستی پیش‌بینی کرد که این وسایل دارای یک ناچ مرکزی برای بخش وبکم و بدون فیس آیدی خواهند بود.

این ادعا تا حد زیادی نزدیک به پیش‌بینی دیجی تایمز می باشد که در هفته پیش ادعا نمود اپل اولین مک بوک پروی جدید خود را با پردازشگرهای مینی ال ای دی در مراسم بهاره معرفی خواهد کرد. همین طور در گزارش دیجی تایمز آمده است که این مک‌ بوک‌ پرو ها بدون اعمالدتغییر در طراحی نسبت به نسل قبلی معرفی خواهند شد. اما در جهت مقابل تحلیل گر شناخته شده بلومبرگ معتقد است که مک‌ بوک پرو های ۱۳ اینچی مقرون به صرفه که اپل قرار است با چیپ‌های M2 در سال ۲۰۲۲ ارائه دهد احتمالا تا آخر امسال به بازار معرفی خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.