اپل مک بوک ها در آینده احتمالا مقاوم در برابر آب و با دوام تر خواهند بود

اپل مک بوک ها در آینده احتمالا مقاوم در برابر آب و با دوام تر خواهند بود

کامپیوتر های مک بوک در آینده احتمالا از نوعی بدنه پلاستیکی و فلزی ابداعی ساخته خواهند شد که آنها را نسبت به روی زمین افتادن نسبتا مقام می کند و از لحاظ شکل ظاهری نیز ظاهری خوش فرم به محصول می دهند.

بر اساس منابع موجود، اپل در حال حاضر روی تولید نوعی ماده پلاستیکی کار می کند که  قابلیت اتصال به فلز را داشته  و می تواند از تمام لپ تاپ های امروزی مقاوم تر و قوی تر باشد.

در این منبع همین طور اشاره می شود که اپل قصد دارد تا آنجا که ممکن است از تعداد منافذ موجود در بدنه لپ تاپ ها بکاهد و این کار تا حد زیادی به آنها ویژگی مقاومت در برابر آب  نیز می دهد. در شکلی که در این مورد ارائه شده نشان می دهد که ممکن است آیفون های آینده نیز از چنین ویژگی هایی برخوردار باشند.

اما آنچه باید گفت این است که اپل ممکن است از این تکنولوژی در مک بوک های خود استفاده نکند چرا که این ها فعلا در حد ابداعات ثبت شده می باشند و ممکن است هیچگاه به مرحله عمل در نیایند. چرا که در گذشته شاهد بودیم که بیشتر این ایده ها از مرحله پیش تولید و ساخت پروتوتایپ گذر نخواهند کرد.

همان طور که شاهد هستیم هر سال لپ تاپ های  نازک تر و سبک تر ی به بازار عرضه می شوند و بکارگیری مواد جدید ابداعی برای ساخت لپ تاپ ها به منظور هر چه مقام تر کردن آن ها، چیزی است که اپل بیش ازهر چیز باید به ضرورت آن واقف باشد.

اما آنچه مسلم است درست مانند همیشه باید منتظر بود و دید که آیا این ایده به مرحله خط خواهد رسید و به مک بوک های آینده اضافه خواهد شد. 

اپل اخیرا ابداع دیگری را به ثبت رساند که مربوط به اعمال کیبورد های تاشو در کامپیوتر های مک بوک می باشد که  اگر این دو ایده به مک بوک های نسل های آینده اضافه شود می توان انتظار طراحی کاملا متفاوتی در مدل های مک بوک انتظار داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *